eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Łamał zasady kwarantanny, brał udział w wypadku... Uciekinier przebadany, są wyniki

REKLAMA
zdjecie 9539
zdjecie 9539
REKLAMA

32-letni ostrołęczanin, który nie przestrzegał zasad kwarantanny, a do tego pod wpływem alkoholu jeździł samochodem i brał udział w wypadku na drodze krajowej nr 53, został przebadany przy pomocy testu na obecność koronawirusa. Wynik jest negatywny. 

O wyczynach ostrołęczanina pisaliśmy już w naszym serwisie. Najpierw złamał on zasady kwarantanny, a później zrobił to ponownie. Tym razem, mając około promila alkoholu w organizmie, ruszył samochodem w trasę, a to skończyło się wypadkiem koło Dylewa. Po pościgu zatrzymał go przejeżdżający w pobliżu żołnierz. 

Informujemy, że bezmyślny mężczyzna został poddany testowi na obecność koronawirusa. Przeprowadzone badanie wykazało, że nie jest zakażony. Dzięki temu zarówno policjanci, jak i żołnierz, którzy mieli z nim styczność są bezpieczni. Apelujemy o tylko i wyłącznie odpowiedzialne zachowanie informując jednocześnie, że w dalszym ciągu wobec takich osób będzie stosowana zasada "zero tolerancji”. Przypominamy także, że instalacja aplikacji ,,Kwarantanna domowa” jest dla wszystkich osób poddanych kwarantannie OBOWIĄZKOWA

- poinformował podkom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Nieodpowiedzialny mieszkaniec Ostrołęki, który podczas obowiązującej go kwarantanny w miniony piątek kierował pod wpływem alkoholu samochodem i uczestniczył w zdarzeniu drogowym nie uniknie jednak odpowiedzialności karnej i finansowej.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×