eOstroleka.pl
Ostrołęka, NIE PRZEGAP

Letnie "Kino Plenerowe": ostatni seans już 8 sierpnia!

REKLAMA
zdjecie 6420
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 6420
Posłuchaj

Stowarzyszenie Mazowieckie Inicjatywy Społeczne oraz Galeria Bursztynowa zapraszają na ostatni seans letniego Kina Plenerowego, który odbędzie się w piątek, 8 sierpnia o godzinie 21:00. Wydarzenie, które cieszyło się ogromną popularnością, dobiega końca, a na pożegnanie z kinomanami organizatorzy przygotowali wyjątkowy film.

Wszystkich miłośników kina pod gołym niebem zapraszamy na teren zielony przy Galerii Bursztynowej, gdzie zostanie wyświetlona urocza familijna produkcja „Niania i wielkie bum”. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy pragną spędzić miły wieczór na świeżym powietrzu.

Cykl letniego Kina Plenerowego był doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności. Poprzednie seanse, które odbywały się w różnych częściach Ostrołęki i okolic, przyciągnęły rzesze widzów, dostarczając im niezapomnianych wrażeń.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wstęp na seans jest bezpłatny.

Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26  27 dk28  1
×