eOstroleka.pl
Region,

Łomża: PiS ogłosił swojego kandydata na prezydenta. Nie jest nim Mariusz Chrzanowski

REKLAMA
zdjecie 3179
zdjecie 3179
fot. mylomza.plfot. mylomza.pl
REKLAMA

Nie Mariusz Chrzanowski, jak jeszcze przedwczoraj zapowiadał szef białostockich struktur Prawa i Sprawiedliwości, a Agnieszka Muzyk będzie kandydatem tej partii na prezydenta Łomży w wyborach samorządowych. Zmiana decyzji nastąpiła w ostatniej chwili na najwyższych szczeblach partyjnych struktur.

Jak poinformował portal mylomza.pl obradujący w Warszawie Komitet Polityczny PiS zatwierdził ostateczne listy kandydatów do sejmików wojewódzkich. Według informacji, do których dotarł portal, komitet polityczny miał też zatwierdzić osobę Agnieszki Barbary Muzyk na kandydata na stanowisko prezydenta Łomży.

Jeszcze w poniedziałek na konferencji prasowej w Białymstoku szef struktur wojewódzkich PiS Krzysztof Jurgiel potwierdził, że w Łomży kandydatem PiS, który uzyskał poparcie wojewódzkich struktur partii, jest urzędujący prezydent Mariusz Chrzanowski. Kandydaturę tę miał zatwierdzić ostatecznie komitet polityczny.

Dziś już wiemy, że jednak tak się nie stało. Decyzję zmieniono w ostatniej chwili i na ostatnim szczeblu decyzyjnym w partyjnych strukturach.

Agnieszka Muzyk przez ostatnie trzy i pół roku była wiceprezydentem. Pracowała w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży oraz w Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Nie należy do partii Jarosław Kaczyńskiego, choć wielokrotnie startowała z jego list m.in. do sejmiku województwa podlaskiego czy do parlamentu europejskiego.

źródło. mylomza.pl

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×