eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Mam nadzieję, że pan prezydent Kotowski ponownie zyska zaufanie mieszkańców Ostrołęki"

REKLAMA
zdjecie 1253
REKLAMA

W środę 17 maja odbyło się spotkanie sprawozdawcze Rady Osiedla Parkowe. Gościem specjalnym na tym spotkaniu był poseł PiS Arkadiusz Czartoryski, który w swoim wystąpieniu udzielił dużego wsparcia urzędującemu prezydentowi miasta Januszowi Kotowskiemu.

Spotkanie rozpoczęło się od sprawozdania z działalności rady osiedla Parkowe, przygotowanego przez przewodniczącego Marka Gogulskiego. Następnie do zgromadzonych osób przemówił Arkadiusz Czartoryski, były prezydent Ostrołęki, a od wielu lat parlamentarzysta - w tej kadencji jedyny poseł z naszego miasta.

Poseł podkreślił, że stara się uczestniczyć w posiedzeniach rad osiedla, gdyż - jak stwierdził - bezpośrednie spotkanie z jedynym posłem z Ostrołęki może być ciekawe dla mieszkańców. Arkadiusz Czartoryski zwrócił także uwagę na współpracę, jaka wywiązała się między nim a lokalnym samorządem.

- Staram się w swojej pracy poselskiej wspierać pana prezydenta Janusza Kotowskiego. Uważam, że czas prezydentury tych władz miasta to bardzo dobry czas. Ciężko znaleźć miejsce w Ostrołęce, by nie zauważyć czegoś co zostało zbudowane. Wystarczy wyjść z tej szkoły i widzimy piękne boisko, piękny plac zabaw, a po drugiej stronie ulicy widzimy piękny basen. Staram się w Warszawie wspierać pana prezydenta i to sytuacja dobra, bo współpraca między nami jest partnerska - mówił.

Polityk PiS oprócz wyrazów zaufania i wsparcia do prezydenta Kotowskiego pokusił się też o subiektywną prognozę na przyszłoroczne wybory samorządowe. - Mam nadzieję, że w przyszłym roku pan prezydent Kotowski zyska ponownie zaufanie mieszkańców Ostrołęki i będziemy mogli dokończyć kilka rzeczy, które zaczęliśmy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×