eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Mandaty, zabrane prawa jazdy i dowody rejestracyjne. Policja podsumowuje miniony tydzień na lokalnych drogach

REKLAMA
zdjecie 5193
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5193
Posłuchaj

Trzech kierowców poruszających się po terenie powiatu ostrołęckiego straciło w ubiegłym tygodniu prawa jazdy. Dla ponad stu kolejnych kierujących spotkanie z lokalną drogówką zakończyło się mandatem.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED na drogach Ostrołęki i powiatu skontrolowali 121 pojazdów ujawniając 129 wykroczeń.

Aż 89 z nich dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości, w tym trzech kierujących, który przekroczył prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Zbyt szybkim kierowcom zatrzymano prawa jazdy na 3 miesiące.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ponadto głównie z uwagi na zły stan techniczny pojazdów mundurowi z ostrołęckiej drogówki zatrzymali cztery dowody rejestracyjne.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5  6 dk7 dk8
dk9  10  11 dk12  13 dk14 dk15
dk16  17  18  19  20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×