2018-09-07T09:11:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Mariusz Popielarz rusza na Twittera. Kampania wyborcza w toku

REKLAMA
REKLAMA
1
7
10

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Ostrołęki Mariusz Popielarz rusza z kampanią w mediach społecznościowych. Z tej okazji założył nawet konto na Twitterze.

Twitter to bardzo popularny wśród polityków portal społecznościowy. Można jasno wyrazić swoje poglądy, jest tylko jedno ograniczenie - 280 znaków.  Sympatycy Koalicji Obywatelskiej już teraz zachęcają do polubienia profilu Popielarza. Na razie kandydata na prezydenta Ostrołęki na Facebooku obserwują 42 osoby, w tym m.in. posłowie Andrzej Halicki i Tomas Siemoniak.
Od czego przygodę z Twitterem zaczął Mariusz Popielarz? Między innymi od krytyki stanu portu nad Narwią w Ostrołęce.  - Po 12 latach prezydentury J. Kotowskiego z PiS tak wygląda port i otaczający go teren (foto z Ostrołęka Samorządowa). Zbliżają się wybory... Znowu padną wielkie obietnice. #Wstyd #12StraconychLat - napisał, dorzucając zdjęcie z gazety samorządowej.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października br. Ewentualna druga tura - 4 listopada.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~tępiciel lemingów, 11:25 08-09-2018,   47%
Dziś konwencja wyborcza PO:

"- Mamy dziś nieustającą wojnę polsko-polską i wojnę pisowskiego rządu z Europą. Przez to polscy pracownicy i przedsiębiorcy tracą realne pieniądze. Polki i Polacy oczekują innej władzy - mówi przewodniczący PO.

- My, ludzie Koalicji Obywatelskiej, wiemy, że silny samorząd nie jest wrogiem rządu - twierdzi Schetyna. - Najpierw obronimy przed PiS-em miasta, regiony i gminy. Później odbierzemy PiS-owi władzę w kraju - zapowiada i dodaje, że Koalicja to "patrioci polskiej sprawy".

Grzegorz Schetyna stwierdził, że zbliżające się wybory to "bitwa o wolne samorządy". - Okazuje się, że "dobrych panów" jest za dużo. Nie mieszczą się już w Warszawie. Zaczynają się kłócić, wydzierać sobie stanowiska i przywileje. Dla nich jedyna rada to ruszyć w Polskę. A że przy okazji zniszczą samorządy? Nad tym się nie zastanawiają - mówi Schetyna, charakteryzując rządy PiS."

Należy czytać to tak:

- Mamy dziś nieustającą wojnę polsko-polską i wojnę pisowskiego rządu z Europą, wojny wywołane przez nas. Przez to polscy pracownicy i przedsiębiorcy tracą realne pieniądze.  Koalicja Obywatelska robi to dla objęcia władzy - mówi przewodniczący PO.

- My, ludzie Koalicji Obywatelskiej, wiemy, że silny samorząd nie jest wrogiem rządu - twierdzi Schetyna. - Najpierw silnie obstawimy miasta, regiony i gminy. Później weźmiemy władzę w kraju - zapowiada i dodaje, że Koalicja to "patrioci polskiej kasy".

Grzegorz Schetyna stwierdził, że zbliżające się wybory to "bitwa o wolne samorządy". - Okazuje się, że "dobrych panów" w opozycji jest za dużo. Nie mieszczą się już w Warszawie. Zaczynają się kłócić, wydzierać sobie stanowiska i przywileje. Dla nich jedyna rada to ruszyć w Polskę do pracy. Inaczej zniszczą samorządy. Nad tym się nie zastanawiają - mówi Schetyna, charakteryzując swoich kandydatów.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:44 08-09-2018,   56%
@~tępiciel lemingów Przerwał kopanie (ha, ha, ha) i propaganda leci z centrali (ha, ha, ha)
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:49 08-09-2018,   56%
Pan Kotowski stracił zaufanie bardzo wielu mieszkańców przez te wszystkie utrudnienia.

Na kogo, więc glosować?, bo mieszkańcy mają już dość od dłuższego czasu, problemy z komunikacją są straszne, rozkład jazdy MZK katastroficzny nie dopasowany do godzin pracy czy nauki oraz z koleją, doszedł brak połączeń daleko miejskich, i te ciągłe naprawy nowej przeprawy, łatanie ulic z beczkowozów, teraz doszły problemy z rejonizacją i planem lekcji w szkołach. Inne miasta nie mają tych problemów, a ludziom żyje się lżej, wiec skąd taki brak organizacji.

My niestety nie będziemy już głosować na pana prezydenta, muzeum i fontanna to ekstrawagancja władzy, gdy są problemy ze szkołą, brakiem przedszkoli i żłobków.
Jak mają sobie poradzić młodzi pracujący rodzice w tak nieprzyjaznym dla nich mieście? Pozostaje tylko wyjechać. Ludzie młodzi nie wracają, a starzy rodzice zostają sami bez opieki. Władze nie reagują na apel o pomoc mieszkańców. Co my mamy robić? Ile pieniędzy idzie na straż miejską, ile idzie na nagrody i premie? Czemu te pieniądze nie zasilają budżetu oświaty w mieście? Który z kandydatów pomoże mieszkańcom. Czemu radni nie reagują, a reprezentują nad od wielu lat.
Czy ktoś jeszcze myśli o mieszkańcach czy tylko o stołkach, nagrodach i premiach?

Proszę o konkretne propozycje na rozwiązanie konkretnych problemów dla umordowanych tą sytuacją mieszkańców, a pójdziemy głosować.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:39 08-09-2018,   80%
Jak wielu mieszkancow ma dosc ? Podaj wielkosc grupy na ktorej dokonales badanie statystyczne
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 06:50 09-09-2018,   34%
Statystycznie to każdy z moich znajomych  stracił zaufanie nie obecnego prezydenta, aby tylko poszli głosować.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gyf, 07:47 09-09-2018,   50%
Jedna ważna rzecz, w oce musi rządzić ta sama partia co w wawie bo inaczej nie będzie kasy.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:44 09-09-2018,   34%
@~Gyf Przestań bajki opowiadać? I tak rząd nie daje kasy dla Ostrołęki, wszystko finansowane z emisji obligacji 30 milionów, które będą musieli zwracać następcy z procentem. Oni nic nie dostają tylko zadłużają miasto.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:31 09-09-2018,   50%
Przestań bajki opowiadać, że rząd nie daje kasy dla Ostrołęki.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:36 09-09-2018,   0%
A na co dali?
Stary most naprawia Energa, przeprawa tymczasowa za pieniądze z budżetu miasta, fontanna za pieniądze z budżetu miasta, więc na co dał rząd? Konkrety?
odpowiedz   •   oceń :  
~r, 13:03 09-09-2018,   0%
Ja zagłosuję na Popielarza dlaczego bo jest z opozycji . Wszystkie ruchy i komiteciki sa okazjonalne i bez doświadczenia , a nauka trwa i to długo  Tu mimo tego ,że jest to nie popularne potrzebne są znajomości   a Popielarz je ma
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22 dk23  24
 25  26  27  28  29  30  31