eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Metamorfoza "czarnej dróżki": Zobacz efekty prac na filmie [WIDEO]

REKLAMA
fot. kadr z nagrania wideofot. kadr z nagrania wideo
REKLAMA
zdjecie 1255

Tak na przestrzeni ostatnich miesięcy postępowały prace związane z przebudową tzw. “czarnej dróżki” łączącej Ostrołękę z Rzekuniem.

Gruntowna przebudowa tzw. “czarnej dróżki” rozpoczęła się w kwietniu bieżącego roku. Zanim ruszyły właściwe, fizyczne prace, konieczne było przeprowadzenie szeregu czynności projektowych, ustaleń finansowych i czynności administracyjnych niezbędnych przy tego typu pracach. Po wielu miesiącach urzędniczej pracy w końcu w kwietniu rewitalizacja ruszyła pełną parą.

Jak przez ten czas wyglądał postęp prac? Zobaczcie wizualną i techniczną metamorfozę “czarnej dróżki” na materiale wideo.

“Czarna dróżka” to potoczna nazwa dwóch ulic - Czarnej w Ostrołęce i Alei Armii Krajowej w Rzekuniu. Po stronie Ostrołęki jest to odcinek liczący około 270 metrów, długość tej trasy po stronie Rzekunia to około 615 metrów. Po przebudowie “Czarna Dróżka” będzie ścieżka pieszo-rowerowa z motywami odnoszącymi się do kolejnictwa. Na pewnym jej odcinku dozwolony będzie ruch samochodowy.

REKLAMA
zdjecie 1255

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25 dk26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×