eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Miał w domu ponad pół kilograma narkotyków [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4454
zdjecie 4454
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
Posłuchaj
Marihuana, amfetamina, metamfetamina i mefedron – takie narkotyki znaleziono w domu młodego mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Łączna waga przechwyconych substancji to ponad pół kilograma. Wystarczyłoby to na przygotowanie około 1200 porcji.

Zdarzenie miało miejsce w piątek na terenie jednej z gmin powiatu ostrołęckiego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że młody mieszkaniec naszego powiatu może posiadać środki odurzające. Na widok policjantów mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać i próbował uciec, lecz po krótkim pościgu pieszym został zatrzymany. Już pierwsze czynności potwierdziły, że podejrzenia „kryminalnych” okazały słuszne.

- Przy mężczyźnie znaleziono 9 torebek foliowych z zapięciem strunowym z zawartością substancji o wadze ponad 7 gram, która po wstępnym zbadaniu okazała się być metamfetaminą. W wyniku przeprowadzenia dalszych czynności w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli 600 gram substancji, które po ich wstępnych zbadaniu testerem narkotykowym okazały się być amfetaminą, metamfetaminą, marihuaną oraz mefedronem. W związku z powyższym mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Został mu przestawiony zarzut posiadania narkotyków. Za popełniony czyn grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 4454
Kalendarz imprez
lipiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
 6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
 27  28 dk29  30 dk31  1  2
×