eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Miała prawie 3 promile za kierownicą! Policja zatrzymała ją w ostatniej chwili

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Policjanci z posterunku policji w Kadzidle zatrzymali do kontroli 38-letnią kobietę, która jechała pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało blisko 3 promile.

Do zdarzenia doszło tuż przed północą 24 stycznia. Patrol zwrócił uwagę na Skodę, której kierowca poruszał się w sposób budzący podejrzenia. Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że za kierownicą siedzi mieszkanka powiatu ostrołęckiego, od której wyczuwalna była woń alkoholu.

Kobieta straciła prawo jazdy i odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lat więzienia.

Policja przypomina, że regularnie kontroluje trzeźwość kierowców zarówno na głównych drogach, jak i w mniejszych miejscowościach powiatu ostrołęckiego.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×