W czwartek, 15 stycznia, w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Wiktora Gomulickiego w Ostrołęce odbędzie się inauguracyjne spotkanie Koła Gospodyń Miejskich. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 w czytelni głównej przy ul. Głowackiego 42.
Spotkanie jest adresowane do kobiet w każdym wieku. Głównym celem inicjatywy jest stworzenie przestrzeni do rozmowy o szeroko rozumianym dobrostanie psychicznym i emocjonalnym. Program wydarzenia zakłada dyskusję na temat potrzeb i granic w codziennym życiu oraz szukanie sposobów na wzmacnianie wewnętrznej równowagi w życzliwej atmosferze.
W ramach spotkania przewidziano:
- Refleksję nad kobiecym samopoczuciem oraz wymianę doświadczeń między uczestniczkami.
- Poszukiwanie inspiracji do dbania o siebie w codziennym biegu.
- Część warsztatową, obejmującą wspólne rękodzieło, w tym między innymi szydełkowanie.
Osoby zainteresowane udziałem mogą uzyskać dodatkowe informacje bezpośrednio w siedzibie biblioteki, telefonicznie pod numerem 29 764 21 51 lub drogą mailową: biblioteka@mbpostroleka.pl.


MBP w Ostrołęce




1
5
17
25