eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Miejska choinka na Placu Wolności już ubrana. W akcji pomogli najmłodsi ostrołęczanie! [ZDJĘCIA, WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 754
REKLAMA
zdjecie 754
Posłuchaj

Plac Wolności w Ostrołęce zyskał dzisiaj w pełni świąteczny wygląd. Wszystko za sprawą ubierania miejskiej choinki, które stało się okazją do wspólnego spotkania władz miasta z najmłodszymi mieszkańcami. W wydarzeniu wziął udział Prezydent Miasta Paweł Niewiadomski, który wraz z dziećmi z ostrołęckich przedszkoli zadbał o świąteczną oprawę placu.

W tegoroczne dekorowanie drzewka zaangażowały się grupy przedszkolne z placówek nr 1, 5, 10 oraz 17. Dzieci przyniosły ze sobą własnoręcznie przygotowane ozdoby, które następnie, wspólnie z prezydentem, zawiesiły na gałęziach miejskiej choinki. Wydarzenie przebiegło w atmosferze radosnych przygotowań do nadchodzących świąt, a efektem wspólnej pracy są bogato przystrojone drzewka, które od teraz będą cieszyć oczy przechodniów.

Dzisiejsze spotkanie miało również charakter symboliczny, stanowiąc bezpośrednie przygotowanie Placu Wolności do wigilii miejskiej. Świąteczne drzewko z unikalnymi, dziecięcymi dekoracjami będzie stanowiło centralny punkt jutrzejszych uroczystości, na które zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Ostrołęki.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9  10  11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16  17  18  19  20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×