eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Miejskie lodowisko przy Witosa tętni życiem [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 942
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj
Zimowa aura pozwoliła na uruchomienie miejskiego lodowiska na asfaltowych kortach tenisowych przy ulicy Witosa. Z uroków ślizgawki na świeżym powierzy tłumnie korzystają dzieci i młodzież, dla których dziś rozpoczęły się zimowe ferie.

Miejskie lodowisko utworzone zostało na asfaltowych kortach tenisowych przy ulicy Witosa. Teren jest oświetlony i monitorowany. Lodowisko czynne jest codziennie w godzinach od 9:00 do 21:00 (o ile pozwalać będzie na to pogoda). Jak wynika jednak z prognoz synoptyków, co najmniej przez najbliższy tydzień temperatury w ciągu dnia będą minusowe, dlatego też lodowisko powinno utrzymać się dość długo.

Amatorzy zabawy na lodzie, którzy nie posiadają własnych łyżew, mogą skorzystać z wypożyczalni. Znajduje się ona w budynku szatni sportowych tuż za budynkiem hostelu Fortis. Koszt wypożyczenia łyżew na 3 godziny wynosi 5 złotych, na cały dzień 8 zaś 35 na cały tydzień.

Lodowisko cieszy się sporym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży spędzających ferie zimowe w mieście.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 942
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27 dk28 dk29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×