2013-10-11T14:19:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej [ZDJĘCIA, NAGRODZENI]

REKLAMA
Dni Edukacji Narodowej w Ostrołęce fot. eOstrołęka
REKLAMA

Kwiaty, życzenia i nagrody trafiły do nauczycieli ostrołęckich placówek z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość, która odbyła się w sali widowiskowej ostrołęckiego kina Jantar, poprowadził dyrektor wydziału oświaty, Mirosław Rosak.

- Drodzy państwo, bardzo się cieszę z waszej obecności bo widzę taką równowagę, z jednej strony w działaniach ściśle zawodowych, biznesowych a z drugiej z piękną otwartością na sprawy społeczne i edukacyjne. Chce także z całego serca wyrazić swoją wdzięczność, za podjęcie niezwykłego obowiązku i za to, że potraficie dzisiaj być dobrymi nauczycielami – mówił podczas uroczystości prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski.

Nagrodę specjalną prezydenta otrzymała Anastazja Dzwonnik Załęska, nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce za zdobycie w roku szkolnym 2012/2013 przez ucznia Bartosza Wielechowskiego tytułu laureata XXV Olimpiady Filozoficznej. W roku szkolnym 2012/2013  dwoje uczniów przygotowywanych przez Panią Anastazję zdobyło tytuły finalistów Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Tytułem Profesora Oświaty uhonorowano wieloletniego nauczyciela II LO im. C.K. Norwida, twórcę i opiekuna chóru Cantilena, Henryka Gadomskiego. Tytuł przyznała Kapituła do Spraw Profesorów Oświaty przy MEN.

Część artystyczną przygotowali uczniowie ZS nr 5 w Ostrołęce.

Poniżej przedstawiamy wykaz nagrodzonych nauczycieli i pracowników szkół.

Nagroda I stopnia
Iwona Brzezińska - Dyrektor Placówki Pieczy Zastępczej ,,Korczakówka”
Danuta Maria Dąbrowska - Przedszkole Miejskie Nr 8
Jolanta Gawarkiewicz - Dyrektor Gimnazjum Nr 1
Danuta Kuliś - Dyrektor Gimnazjum Nr 2
Donata Leszczyńska - Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 1
Tadeusz Olszewski - Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1
Marek Wółkowski - Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3

Nagroda II stopnia
Anna Augustyniak - Przedszkole Miejskie Nr 7
Dorota Bastek - Szkoła Podstawowa Nr 1
Ewa Bednarczyk - Zespół Szkól Zawodowych Nr 3
Renata Bereda - I Liceum Ogólnokształcące
Agata Berkowska - Przedszkole Miejskie Nr 13
Tomasz Biedrzycki - Szkoła Podstawowa Nr 6
Hanna Budna - Szkoła Podstawowa Nr 5
Katarzyna Budna - Gimnazjum Nr 2
Renata Chodkowska - II Liceum Ogólnokształcące
Justyna Cichowska - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Anna Ćwiek - Przedszkole Miejskie Nr 16
Renisław Dmochowski - Gimnazjum Nr 1
Hanna Domalewska Górka - Przedszkole Miejskie Nr 9
Wojciech Dudkowski - Szkoła Podstawowa Nr 5
Anna Dudzic - Gimnazjum Nr 2
Marcin Dudziec - Zespół Szkól Zawodowych Nr 1
Krzysztof Florczak - Szkoła Podstawowa Nr 10
Elżbieta Gamdzyk - Zespół Szkół Nr 5
Iwona Gawrych - I Liceum Ogólnokształcące
Ewa Gąska - Zespół Szkół Nr 5
Marek Gogulski - Szkoła Podstawowa Nr 2
Renata Gołębiewska - Zespół Szkół Nr 5
Joanna Górska - Zespół Szkół Nr 5
Beata Krystyna Grabowska-Mordak - Szkoła Podstawowa Nr 2
Hanna Aldona Gromelska - Zespół Szkól Zawodowych Nr 1
Urszula Iwaniuk - Szkoła Podstawowa Nr 2
Izabela Jankowska-Szcześniak - Zespół Szkół Nr 3
Monika Katarzyna Kaliszewska - II Liceum Ogólnokształcące
Patryk Konarski - Zespół Szkól Zawodowych Nr 3
Joanna Kowalewska - Gimnazjum Nr 2
Dorota Marta Kulesza - Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Monika Dagmara Kupis - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Renata Justyna Kuźmińska - Szkoła Podstawowa Nr 10
Ewelina Kwaśny - Przedszkole Miejskie Nr 17
Agnieszka Kwiatkowska - Zespół Szkól Zawodowych Nr 2
Beata Kwiatkowska - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Piotr Edward Łada - Zespół Szkól Zawodowych Nr 1
Grażyna Mateusiak - Przedszkole Miejskie Nr 15
Mariola Metera - Zespół Szkół Nr 4
Małgorzata Mierzejewska - Zespół Szkół Nr 5
Zbigniew Milewski - Szkoła Podstawowa Nr 1
Jarosław Adam Mrozek - Zespół Szkół Nr 3
Krzysztof Murach - Centrum Kształcenia Praktycznego
Małgorzata Nałęcz-Wiśniewska - Szkoła Podstawowa Nr 10
Elżbieta Niedźwiedzka - Zespół Szkól Zawodowych Nr 4
Hanna Olech - Zespół Szkół Nr 4
Joanna Olszewska - Szkoła Podstawowa Nr 1
Małgorzata Orłowska-Mrugacz - Zespół Szkól Zawodowych Nr 3
Cezary Piotr Pilcicki - Zespół Szkól Zawodowych Nr 1
Barbara Prusaczyk - Szkoła Podstawowa Nr 10
Mariola Rachubka - II Liceum Ogólnokształcące
Anna Radecka – Giers - I Liceum Ogólnokształcące
Maria Róziecka - Przedszkole Miejskie Nr 10
Tomasz Rybak - I Liceum Ogólnokształcące
Jolanta Rydzewska - Zespół Szkół Nr 5
Łukasz Ryfa - Zespół Szkól Zawodowych Nr 3
Wiesława Ryfa - Przedszkole Miejskie Nr 18
Barbara Sienicka - Szkoła Podstawowa Nr 6
Aldona Skała - Zespół Szkół Nr 5
Sławomir Stanisław Sobczak - Zespół Szkól Zawodowych Nr 1
Mariola Stelmaszczyk - Szkoła Podstawowa Nr 6
Barbara Stepnowska - Zespół Szkól Zawodowych Nr 4
Ewa Tarnowska - Zespół Szkól Zawodowych Nr 2
Magdalena Techmańska - Gimnazjum Nr 2
Rusłana Tkaczuk - Gimnazjum Nr 1
Małgorzata Tołwińska - Szkoła Podstawowa Nr 10
Barbara Trochim - Gimnazjum Nr 1
Justyna Edyta Wiktorska - Placówka Pieczy Zastępczej ,,Korczakówka”
Agnieszka Wojtasik - Zespół Szkól Zawodowych Nr 4
Jolanta Zabielska - Zespół Szkól Zawodowych Nr 1
Danuta Bogumiła Zakrzewska - Przedszkole Miejskie Nr 1
Jolanta Zembrzucka - Przedszkole Miejskie Nr 8
Ewa Zych - Zespół Szkól Zawodowych Nr 4
Jolanta Zyśk - Zespół Szkól Zawodowych Nr 2
Ryszard Żukowski - Szkoła Podstawowa Nr 1

Wykaz nagrodzonych pracowników administracyjno-obsługowych
Iwona Kowalczyk z SP Nr 1
Karolina Głowacka z ZS Nr 5
Krystyna Teresa Czarnecka z ZSZ nr 1
Ewa Durczyńska z PPP
Adam Szabłowski z CKP

Nagrody ufundował prezydent miasta Ostrołęki oraz Bank Zachodni WBK.

REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
 24 25 26 27 28 29 30
 31  1  2  3  4  5  6