eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Mistrz Parkowania… jakby się zmieścił, pewnie wjechałby pod wiatę przystankową [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Czytelnikfot. Czytelnik
REKLAMA
zdjecie 9671
Musimy przyznać, że osoby, które trafiają do naszej grupy „Mistrzów Parkowania” czasem bardzo nas zaskakują swoją kreatywnością. Osoba, którą wczoraj „ustrzelił” jeden z naszych Czytelników ląduje na szczycie listy.

Tym razem „Mistrze Parkowania” zaatakował w pobliżu parkingu przy szpitalu. Parkingu płatnym, co prawda i to całe 2 złote, no ale właściciela luksusowego SUV-a o brak takiej gotówki posądzać nie można. Mało prawdopodobne jest też, by absolutnie cały parking przed ostrołęckim szpitalem był zajęty. Jest tam wszak kilkaset miejsc parkingowych.

Nie przeszkodziło to jednak kierującemu czarnym jaguarem zostawić swoje auto na przystanku autobusowym. Nie w pobliżu, nie w zatoczce, ale właśnie na samym przystanku. Zapewne, gdyby auto miało nieco mniejsze gabaryty, kierowca próbowałby upchnąć się pod samą wiatą.

Tytuł „Mistrza Parkowania” całkowicie zasłużony!

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×