eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Motoserce 2018: Oto nagrody do rozlosowania wśród krwiodawców ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5389
Skuter F-16, vouchery, kosmetyki samochodowe, elektroniczne gadżety – to nagrody, które będzie można wygrać podczas tegorocznej akcji Motoserce. Wszystko co trzeba zrobić to oddać krew w dniu zbiórki lub przed akcją w punkcie krwiodawstwa.

Tegoroczna – dziesiąta edycja akcji Motoserce odbędzie się w sobotę, 2 czerwca. Tym razem czerwony ambulans z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy, a wraz z nim liczna grupa motocyklistów zawitają na parking przy ulicy Fieldorfa Nila 15 (przed budynkiem tzw „pałacyku”). Podczas akcji prowadzona będzie zbiórka krwi dla potrzebujących dzieci.

Krew oddać można jeszcze w najbliższy piątek w punkcie krwiodawstwa funkcjonującym przy ostrołęckim szpitalu lub w dniu akcji w czerwonym ambulansie. Każdy, kto odda krew otrzyma specjalny numerek upoważniający do wzięcia udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród. Są wśród nich vouchery do salonów kosmetycznych, klubów fitness, gadżety elektroniczne, kosmetyki samochodowe oraz wiele innych. Główną nagrodą jest SKUTER F-16.

Zapraszamy do udziału w akcji, odbywa się pod hasłem „Krew darem życia”.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×