eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Motoserce już po raz kolejny zabije w Ostrołęce

REKLAMA
zdjecie 9327
zdjecie 9327
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

O tym, że mieszkańcy Ostrołęki i okolic mają wielkie serca przekonywać nikogo nie trzeba. Dobitnie świadczy o tym organizowana nieprzerwanie od kilku już lat akcja zbiórki krwi dla dzieci. Obecnie trwają już ostatnie gorące przygotowania do tegorocznego finału akcji Motoserce, w której udział zapowiadają setki fanów dwóch kółek i nie tylko.

Już po raz kolejny Klub Motocyklowy Perun, zrzeszający motocyklistów z Ostrołęki i Myszyńca, organizuje akcję Motoserce, podczas której, w specjalnie podstawionym ambulansie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, oddać będzie można krew.

Finał tegorocznej akcji odbędzie się już w sobotę, 27 maja na scenie miejskiej przy ulicy Prądzyńskiego. To tu, w godzinach od 10:00 do 14:00 odbywały się będą liczne koncerty, konkursy i atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych mieszkańców Ostrołęki i okolic. W ambulansie z RCKiK oddać będzie można krew i otrzymać specjalny numerek upoważniający do udziału w losowaniu nagrody głównej. Jak udało nam się dowiedzieć w tym roku będzie to wyjątkowa niespodzianka – organizatorzy akcji chcą jeszcze potrzymać nas w niepewności, zapowiadają jednak, że główna nagroda będzie bardzo atrakcyjna.

Jednym z głównych punktów Motoserca będzie parada motocykli ulicami Ostrołęki. Weźmie w niej udział – podobnie jak w latach ubiegłych – kilkuset motocyklistów. O godzinie 13:00 w barwnym i przede wszystkim głośnym szyku przejadą oni głównymi ulicami miasta, wyruszając spod sceny przy D.H. Kupiec.

Tegoroczne Motoserce odbywa się pod hasłem „Krew Darem Życia”. Akcji towarzyszyć będą ciekawe koncerty. Liczne atrakcje przygotowano także dla najmłodszych mieszkańców.

Podczas akcji prowadzona będzie również rejestracja potencjalnych dawców szpiku w fundacji DKMS.

Akcja Motoserce 2017 – finał już w sobotę, 27 maja w godzinach od 10:00 do 14:00.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×