eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Na biurko prezydenta trafiło 350 podpisów. To już trzecia petycja w tej sprawie

REKLAMA
zdjecie 4917
zdjecie 4917
REKLAMA

Kolejny raz mieszkańcy Ostrołęki zwrócili się do prezydenta miasta o budowę ulicy Niemena. Panuje tam spory ruch, co sprawia, że inwestycja jest niezwykle potrzebna. - Serdecznie prosimy o doprowadzenie budowy ulicy Czesława Niemena do szczęśliwego finału - piszą mieszkańcy w petycji.

- Niniejszym składamy na Pana ręce naszą trzecią, a pierwszą za Pańskiej kadencji jako prezydent miasta, petycję w sprawie budowy ulicy Czesława Niemena. Tym razem zebraliśmy 350 podpisów ludzi, którzy systematycznie muszą korzystać z ulicy Czesława Niemena, jako że ich dzieci, lub oni sami są uczniami mojej szkoły językowej - napisał Wojciech Załuska w petycji do prezydenta Ostrołęki. 

Wiele podpisów złożonych pod petycją świadczy o tym, że problem jest poważny. Dalej w petycji czytamy:

Od wielu lat borykamy się z problemem dziurawej ulicy, której opłakany stan powoduje niebezpieczeństwo. dla pojazdów oraz pieszych użytkowników, bardzo często dzieci. Nadmieniam, że obecnie przy ulicy Czesława Niemena znajdują się, oprócz mojej placówki, jeszcze 2 przedszkola i 1 żłobek, przez co panuje na niej duży ruch od samego rana do godzin wieczornych. Skrzyżowanie z ulicą Alfreda Markowskiego jest dodatkowo obciążone ruchem pomiędzy ul. Steyera, a ul. Dobrzańskiego, jako że jest to droga równoległa do ul. Fieldorfa „Nila", którą dojeżdżamy do Galerii Bursztynowej, szczególnie obecnie w trakcie trwania remontu ul. Goworowskiej i budowy tam ronda.

- Panie Prezydencie. Wiemy, że powstał odnowiony projekt ulicy Czesława Niemena, ale taką sytuację mieliśmy już w przeszłości, gdyż do budowy ulicy nie doszło. Serdecznie prosimy o doprowadzenie budowy ulicy Czesława Niemena do szczęśliwego finału - konkludują mieszkańcy.

Odpowiedź na tę petycję nie została jeszcze udzielona.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Wydarzenia
Kino JANTAR
×