eOstroleka.pl
Ostrołęka, TYLKO U NAS

Na debacie o mieszkaniach socjalnych. "Środki znajdę, bloki wybuduję. Zapewniam!" [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 9539
zdjecie 9539
REKLAMA

"Ja osobiście uważam, że miasto nie jest od tego, żeby dawać ludziom mieszkania za darmo" - powiedział podczas debaty prezydenckiej eOstrołęki i RCS Livestream prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Swojej kontrkandydatce Ewie Żebrowskiej-Rosak zadał pytanie, gdzie zamierza budować bloki socjalne.

Debata prezydencka eOstrołęki i RCS Livestream była najważniejszym wydarzeniem w tej kampanii wyborczej w Ostrołęce. Podczas debaty kandydaci mogli zadawać sobie pytania. Łukasz Kulik wykorzystał ten fakt, by zapytać Ewę Żebrowską-Rosak.

- Mówi pani w swoim programie, że będzie pani budowała bloki socjalnie. Ja osobiście uważam, że miasto nie jest od tego, żeby dawać ludziom mieszkania za darmo. Gdzie pani chce te bloki socjalne wybudować? - pytał urzędujący prezydent Łukasz Kulik swoją kontrkandydatkę Ewę Żebrowską-Rosak.

"Myślę, że miejsce pod budowę bloków socjalnych znajdziemy, obyśmy tylko mieli na to środki, a ja środki znajdę. Jeżeli mogę dodać, to tak jak powiedziałam wcześniej, gmina ma obowiązek gromadzić zasób mieszkaniowy, tak aby umożliwić swoim mieszkańcom zakup mieszkania po cenach preferencyjnych, nie komercyjnych. Środki znajdę, bloki wybuduję. Zapewniam!" - odpowiedziała Żebrowska-Rosak.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×