eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Na tę inwestycję mieszkańcy Ostrołęki czekali od lat! Ruszają prace! [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Nabrzeża Narwi zmienią się nie do poznania. Tydzień po podpisaniu umowy miasto Ostrołęka oficjalnie przekazało plac budowy wykonawcy inwestycji. Prace ruszają już wkrótce, a efekty poznamy jeszcze latem przyszłego roku.

Ciągi piesze, rowerowe, mała architektura rekreacyjna, ławki, kosze, plac zabaw, nowa roślinność - teren nad Narwią zmieni się całkowicie. Nabrzeża Narwi zostaną zrewitalizowane od portu do mostu im. kard. Stefana Wyszyńskiego. Całkowita wartość przedsięwzięcia to 4 711 356,54 zł brutto.

Istotnym elementem inwestycji jest też przebudowa ulicy Wioślarskiej. Zgodnie z podpisaną umową wykonawca ma 8 miesięcy na zrealizowanie inwestycji. Oznacza to, że prace powinny zostać ukończone do sierpnia 2026 roku.

Jak będzie wyglądać nabrzeże Narwi? Zobaczcie WIZUALIZACJĘ poniżej.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×