2016-12-31T10:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Najpopularniejsze artykuły eOstroleka.pl w 2016 roku (ranking)

REKLAMA
zdjecie 5050
REKLAMA
4
4
0

Magiczna liczba 2016 zmienia się na 2017, przedstawiamy więc zestawienie najchętniej czytanych artykułów z mijającego roku. Które informacje czytały się najlepiej? Ranking zdecydowanie wygrywa pewien pan, który postanowił donieść na policję na jedną z najbliższych sobie osób...

Wśród najpoczytniejszych artykułów mamy zarówno ludzkie dramaty, wypadki, informacje bardziej śmieszne (co ciekawe, oba z tych newsów dotyczą tej samej marki auta), a także coś czym możemy się w Ostrołęce pochwalić - otwarcie kina 5D 360 stopni.

10. Ostrołęka: Potężny wybuch na stacji paliw [WIDEO, ZDJĘCIA]

W sobotę 21 maja około godziny 22:00 Ostrołęką wstrząsnął potężny wybuch. Do eksplozji doszło na jednej ze stacji paliw.  Z naszych informacji wynika, że na terenie stacji eksplodowała cysterna z paliwem. Co chwilę słychać było kolejne eksplozje. Słup ognia sięgał kilkunastu metrów.

9. Ostrołęka: Kino 5D 360 stopni oficjalnie otwarte [WIDEO, ZDJĘCIA]

W poniedziałek 12 grudnia oficjalnie otwarto i oddano do użytku kino 5D 360 stopni. Najnowocześniejsze w Polsce kino powstało w Ostrołęce dzięki zaangażowaniu fundacji Drabina Rozwoju oraz wsparciu samorządu miasta.

8. Zobacz co w chwilę po ślubowaniu zrobił świeżo upieczony policjant

Nieoczekiwany finał przybrały odbywające się w miniony piątek uroczystości ślubowania nowo przyjętych do służby policjantów. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Zaskoczenia nie krył nawet komendant wojewódzki i jego podwładni.

7. Spłonęła dyskoteka w Myszyńcu [ZDJĘCIA]

We wtorek 12 stycznia około godziny 22.00 zgłoszono pożar budynku przy ul. Reymonta w Myszyńcu. Mieściła się w nim niedawno otwarta dyskoteka. Budynek spłonął doszczętnie, straty sięgają kilkuset tysięcy złotych. To nie pierwsze tego typu zdarzenie w gminie Myszyniec.

6. Śmiertelny wypadek w Młodzianowie. Trwa obława na sprawcę

Śmiertelny wypadek w Młodzianowie (pow. makowski). Nieznany pojazd najechał na mieszkańca gm. Płoniawy, w wyniku zdarzenia zginął on na miejscu. Policja poszukuje świadków zdarzenia oraz przede wszystkim sprawcy.

5. Mieszkanka Goworowa wpadła lanosem do wykopu

O dużym szczęściu może mówić 34-letnia mieszkanka Goworowa. Kierująca daewoo lanosa zakończyła jazdę w głębokim wykopie znajdującym się w pobliżu drogi.

4. Strażak z Ostrołęki autorką niezwykłych portretów piłkarzy polskiej reprezentacji [ZDJĘCIA]

Marta Kacprzycka, strażak z Ostrołęki jest autorką niezwykłych portretów członków piłkarskiej reprezentacji Polski. Spod jej ołówka „wyszli” Lewandowski, Błaszczykowski, Pazdan i Fabiański.

3. "Wycieczka" do Ostrołęki: Koza w lanosie, auto na WOSie [ZDJĘCIA]

Do naszej redakcji docierają czasami dziwne zdjęcia od naszych czytelników, ta fotografia przebija jednak wszystko. Internauta nadesłał zdjęcie nietypowych "turystów", którzy pojawili się w Ostrołęce. Bohaterowie: trzech panów oraz... koza. Tak, koza w daewoo lanosie.

2. Horror w oddziale przedszkolnym w Olszewie-Borkach. Sześciolatek odgryzł palec rówieśniczce [DRASTYCZNE ZDJĘCIE +18]

O tej sprawie na początku lutego mówiła cała Polska. W oddziale przedszkolnym w Olszewie-Borkach (pow. ostrołęcki) sześcioletni chłopiec miał poważnie okaleczyć swoją rówieśniczkę.

1. Zgłosił się na policję, bo matka zniszczyła mu uprawę marihuany

W grudniu sierpeccy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który zgłosił zniszczenie … własnej uprawy sadzonek konopii indyjskich. Mężczyzna sam hodował i dbał o rośliny. Teraz za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii będzie odpowiadał przed sądem. Artykuł w naszym dziale "Polska" okazał się najpoczytniejszy w 2016 roku, w chwili obecnej ma on blisko 120 tysięcy odsłon!

Naszym czytelnikom dziękujemy za wszystkie odwiedziny w 2016 roku i zachęcamy do czytania naszego serwisu w następnym roku. Obyśmy zbierali się tu w coraz większym gronie, tak jak to miało miejsce w tym roku! Do siego roku!

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 25  26  27  28  29  30 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×