2013-10-17T00:38:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nauczyciele z Ostrołęki i regionu nagrodzeni [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2413
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Kilkudziesięciu nauczycieli ze szkół z Ostrołęki i regionu zostało nagrodzonych podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Gala wręczenia nagród i odznaczeń odbyła się w środę, 16 października w auli Wyższej Szkoły Administracji Publiczne w Ostrołęce.

W uroczystościach udział wzięli m.in. wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski, mazowiecki kurator oświaty Karol Semik, parlamentarzyści z Ostrołęki, przedstawiciele samorządu województwa mazowieckiego i samorządu miasta.

Podczas uroczystej gali nauczycielom pracującym w szkołach podlegających Mazowieckiemu Kuratorium Oświaty Delegatura w Ostrołęce, wręczono odznaczenia państwowe, ministerialne i Komisji Edukacji Narodowej. Wśród odznaczonych znaleźli się m.in. Zofia Elżbieta Jeż ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie, Halina Anna Sokołowska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Mchowie nagrodzone przez prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi za ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.

Srebrnym Krzyżem Zasługi za ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy i działalność charytatywną odznaczona została Małgorzata Kośnik z Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowi Mazowieckiej.

Brązowym Krzyżem Zasługi uhonorowani zostali: Joanna Chodkowska z Zespołu Szkół nr 5 w Ostrołęce, Artur Choduń i Bożena Gruszka-Leszczyńska z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce oraz siostra Małgorzata Żabińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu.

Poniżej pełna lista nagrodzonych pedagogów:

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali:

Ewa Grażyna Bednarczyk - dyrektor - Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle
Janina Białobrzeska - nauczyciel - Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Ostrołęce
Jarosław Adam Mrozek - nauczyciel - Zespół Szkół Nr 3 w Ostrołęce
Anna Bieńkowska - nauczyciel - Zespół Szkół w Łęgu Przedmiejskim
Beata Chorowicz - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce
Krystyna Dębska - nauczyciel - Zespół Szkół nr 3 w Ostrołęce
Beata Drężek - dyrektor - Szkoła Podstawowa w Siarczej Łące 
Aneta Dyjak - nauczyciel - Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu
Grażyna Gorczyca - nauczyciel - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Beata Grabowska-Mordak - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce
Ewa Janczewska - nauczyciel - Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce
Beata Kalicka - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce
Joanna Izabela Klikczyńska - wicedyrektor - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce
Agnieszka Monika Kosiorek - nauczyciel - Zespół Szkół nr 1w Goworowie
Grażyna Majkowska - nauczyciel - Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu
Alina Ewa Majkowska - dyrektor - Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Kownackiej w Przasnyszu
Ewa Margiel - nauczyciel - Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
Sławomir Markowski - nauczyciel - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce
Elżbieta Matak - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wł. Broniewskiego w Wyszkowie
Dorota Nakielska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Jarosław Napiórkowski - Wójt Gminy w Sypniewie
Teresa Pajka - zastępca dyrektora - Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce
Wiesław Pasek - wicedyrektor - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wł. Broniewskiego w Wyszkowie
Danuta Piątek - nauczyciel - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kręgach
Liliana Maria Płoska - dyrektor - Miejskie Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu
Danuta Jadwiga Prusaczyk - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle
Alina Puchalska - nauczyciel - Zespół Szkół w Łęgu Przedmiejskim
Małgorzata Radomska - dyrektor - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Lubiejewie
Dariusz Roszkowski - nauczyciel - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Wyszkowie
Barbara Rudzik – nauczyciel - Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
Izabela Salis - nauczyciel - Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce 
Małgorzata Agnieszka Szarwacka - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Wiesława Szurnicka - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum im. Gen. Aleksandra Krzyżanowskiego "Wilka" w Kadzidle
Urszula Szymczyk - nauczyciel - Zespół Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Chudku
Barbara Trochim - nauczyciel - Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce
Dorota Woroncow - pedagog - Zespół Szkół nr 4 w Ostrołęce
Beata Wółkowska - nauczyciel - Zespół Szkół nr 4 w Ostrołęce
Dariusz Wróblewski - nauczyciel - Zespół Szkół w Myszyńcu Publiczne Gimnazjum
Urszula Zagroba - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
Danuta Zalewska - wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce
Teresa Żeberkiewicz - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Bogusława Żmudzińska - nauczyciel - Przedszkole Miejskie nr 10 w Ostrołęce

Złoty Medal za długoletnią służbę otrzymali:

Dorota Biedrzycka - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych Publiczne Samorządowe Przedszkole w Sypniewie 
Hanna Bobińska - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich
Alicja Brzostek - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej
Czesław Brzozowski - dozorca nocny - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Halina Budna - sprzątaczka - Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Sypniewie
Bogusław Franciszek Budny - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Sypniewie 
Jolanta Maria Chmielewska - nauczyciel - Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie 
Elżbieta Maria Choromańska- nauczyciel - Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Wyszkowie
Elżbieta Czartoryska-Winiarska - wicedyrektor - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Zdzisława Giers - pedagog - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce
Halina Grzyb - kierownik gospodarczy - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce 
Małgorzata Imielska - nauczyciel - Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Kownackiej w Przasnyszu
Marta Kamińska - dyrektor - Publiczne Gimnazjum nr 1im. Ks. płk Antoniego Warakomskiego w Jasienicy 
Beata Agnieszka Kaszewska - wicedyrektor - Przedszkole Miejskie nr 10 w Ostrołęce 
Barbara Kilijańska - nauczyciel - Przedszkole Miejskie nr 17 w Ostrołęce
Mirosława Laskowska - nauczyciel - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce
Teresa Bogumiła Milewska - nauczyciel - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce
Ireneusz Napierkowski - dyrektor - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Przasnyszu
Elżbieta Niewiadomska - wicedyrektor - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie 
Irena Olender - nauczyciel - Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum w Myszyńcu 
Sabina Teresa Olszak - dyrektor - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu
Teresa Maria Orzołek-Kaczyńska - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Elżbieta Bożena Piątek - nauczyciel - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Wyszkowie
Danuta Małgorzata Podpora - sprzątaczka - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Gąsewie Poduchownym
Irena Prusaczyk - nauczyciel - Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce 
Jolanta Rydzewska - wicedyrektor - Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce
Mariola Stelmaszczyk - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Jadwiga Maria Szczepkowska - wicedyrektor - I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
Aniela Szewczak - nauczyciel - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w Drążdżewie
Bogumiła Szulkowska - dyrektor - Publiczna Szkoła Podstawowa w Pałapusie 
Stanisław Świętorecki - dyrektor - Miejski Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Makowie Mazowieckim 
Edward Urbanowski - dyrektor - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jasienicy 
Teresa Jolanta Włoczkowska - nauczyciel - Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim
Jerzy Wnuk - robotnik gospodarczy - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Gąsewie Poduchownym
Krystyna Zyśk - nauczyciel - Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Olszewie-Borkach
Teresa Żebrowska - specjalista ds. ekonomicznych - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce
Elżbieta Żelazińska - nauczyciel - Zespół Szkół w Różanie

Srebrny Medal za długoletnią służbę otrzymali:

Barbara Augustyniak - wicedyrektor - Zespół Placówek Oświatowych Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Sypniewie
Waldemar Brzostek - nauczyciel - Zespół Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem
Wiesława Chrzanowska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu 
Elżbieta Ciborowska - bibliotekarz - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce 
Grażyna Ciszkowska - nauczyciel - Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Ostrołęce
Elżbieta Dawid - nauczyciel - Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie
Danuta Dąbrowska - dyrektor - Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu 
Barbara Długołęcka - nauczyciel - Przedszkole Miejskie nr 17 w Ostrołęce
Bożena Dworecka - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Sypniewie
Hanna Teresa Faderewska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Jazgarce
Grażyna Florysiak - nauczyciel - Zespół Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem
Beata Maria Gadomska - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Magdalena Ewa Gadzała - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce 
Elżbieta Anna Gogulska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce 
Ewa Grabowska - nauczyciel - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Amelinie
Justyna Anna Gronostajska - wicedyrektor - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Przasnyszu
Teresa Jarzyna - starszy wizytator - Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce 
Cezary Jaśkiewicz - nauczyciel - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce
Teresa Kaszuba - dyrektor - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Rakach 
Uliana Kikoła - nauczyciel - Zespół Szkół Publicznych nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej
Ewa Barbara Kopiejewska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie 
Teresa Krukowska - nauczyciel - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Gąsewie Poduchownym
Anna Lenkiewicz-Choinka - dyrektor - Zespół Szkół w Ołdakach
Danuta Leszczyńska - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Małgorzata Łuniewska - nauczyciel - Zespół Szkół Publicznych w Komorowie
Beata Markowska - nauczyciel - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce
Jolanta Markowska - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum im. Gen. Aleksandra Krzyżanowskiego "Wilka" w Kadzidle
Małgorzata Jadwiga Milewska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce 
Joanna Bożena Mrozek - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Barbara Ochmańska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie
Tomasz Paweł Olkowski - dyrektor - Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu
Małgorzata Osowska - nauczyciel - Miejskie Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu 
Dorota Pawelczyk - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Wanda Pieńkosz - dyrektor - Zespół Szkół w Obierwi
Mirosława Lidia Przybysz - nauczyciel - Przedszkole nr 3 w Wyszkowie 
Hanna Puch - pedagog - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce 
Izabela Agata Sakowska - nauczyciel - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce
Sylwia Jadwiga Smilgin-Kamińska - dyrektor - Szkoła Podstawowa w Nasiadkach
Małgorzata Syguła - nauczyciel - I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
Adam Szulerecki - kierownik gospodarczy - Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce 
Beata Monika Watrakiewicz - nauczyciel - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce
Grażyna Witkowska - nauczyciel - Zespół Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie
Marianna Jolanta Zaczkowska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce
Agnieszka Zalewska - nauczyciel - Gimnazjum nr 1 im. Janusz Kusocińskiego w Ostrołęce
Grzegorz Zawrotny - nauczyciel - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce

Medalem Brązowym za długoletnią służbę odznaczeni zostali:

Jan Borkowski - nauczyciel - Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Ostrołęce
Agnieszka Danuta Dyga - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie 
Radosław Grabowski - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Joanna Maria Kozon - nauczyciel - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym
Małgorzata Barbara Łapińska - nauczyciel - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Norbert Adam Majkowski - nauczyciel - Gimnazjum nr 1 im. Janusz Kusocińskiego w Ostrołęce
Anna Maksimowska - nauczyciel - I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
Iwona Malinowska - nauczyciel - I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
Marzena Małgorzata Pszczółkowska - nauczyciel - Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce
Agnieszka Mariola Sadłowska - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Bogumiła Sieruta - nauczyciel - I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce 
Anna Ewa Smurlik - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce 
Beata Tyszka - nauczyciel - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Agata Wilkowska - nauczyciel - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Amelinie

REKLAMA
Kalendarz imprez
maj 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 25  26  27  28  29  30 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×