2017-10-20T10:31:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 10 6
Ostrołęka,

Nauczyciele z Ostrołęki z nagrodami od Mazowieckiego Kuratora Oświaty

REKLAMA
REKLAMA
6
4
0
68 nauczycieli z ostrołęckich szkół i przedszkoli nagrodzonych zostało przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i wojewodę mazowieckiego podczas uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas gali Mazowiecki Kurator Oświaty oraz wojewoda mazowiecki uhonorowało odznaczeniami i nagrodami 68 nauczycieli z ostrołęckich szkół oraz przedszkoli. Wręczając medale, odznaczenia, Andrzej Sosnowski Mazowiecki Wicekurator Oświaty oraz Sylwester Dąbrowski – wicewojewoda mazowiecki, dziękowali zasłużonym nauczycielom za trud i zaangażowanie z jakim każdy z nich wykonuje niełatwy zawód, gratulowali osiągniętych wyników i doświadczenia, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.

Poniżej lista nagrodzonych i odznaczonych nauczycieli z Ostrołęki:

Złotym Krzyżem Zasługi:
1. Barbara Grażyna Kamińska - nauczyciel z ZSZ nr 1 w Ostrołęce.

Srebrnym Krzyżem Zasługi:
1. Jan Mirończuk - nauczyciel z II LO w Ostrołęce,

Brązowym Krzyżem Zasługi:
1. Mariola Antoszewska - nauczyciel I LO w Ostrołęce,
2. Bogumiła Sieruta - nauczyciel I LO w Ostrołęce.

Medalem Złotym za Długoletnią Służbę:
1. Marianna Białczak - nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce,
2. Elżbieta Ceberek - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce,
3. Krystyna Dmoch - specjalista ds. administracji Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce,
4. Ewa Duszak - nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce,
5. Marianna Grabowska - st. inspektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce,
6. Ewa Gumowska - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce,
7. Zofia Karczewska - Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
8. Andrzej Wojciech Kucharczyk - nauczyciel z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
9. Jadwiga Lech - nauczyciel z Zespołu Szkół nr 4 w Ostrołęce,
10. Renata Katarzyna Lis - Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce,
11. Anna Genowefa Ochenkowska - I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
12. Ewa Maria Oleksiak - Zespołu Szkół nr 5 w Ostrołęce,
13. Marianna Paurowicz - starsza pielęgniarka Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
14. Maria Poremba - pracownik obsługi II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
15. Danuta Prachniak - starszy specjalista Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
16. Bogumiła Przytuła - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
17. Małgorzata Maria Sienicka - nauczyciel pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce,
18. Bożena Struniawska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce,
19. Barbara Świercz - pracownik obsługi Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce,
20. Elżbieta Zduńczyk - pracownik obsługi Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce.

Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę:

1. Małgorzata Dreas - nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
2. Elżbieta Dudek - samodzielny referent Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
3. Iwona Kiełczewska - nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce,
4. Katarzyna Joanna Krzyna - nauczyciel logopeda Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce,
5. Joanna Piersa Wilkowska - nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
6. Mariola Sadowska - nauczyciel Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce,
7. Agata Maria Sakowska - nauczyciel Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce,
8. Agnieszka Szczepaniak - główna księgowa Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
9. Urszula Zagroba - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,

Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę:
1. Monika Adamowska - wicedyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce,
2. Anna Dobrzyńska - nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce,
3. Adam Kuskowski - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
4. Iwona Renata Kwiatkowska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce,
5. Anna Jadwiga Mynyk - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
6. Marta Sięda - nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
7. Joanna Aneta Skarzyńska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce,
8. Ewa Sokołowska-Hillmeier - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
9. Julia Suchecka-Szałkowska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
10. Łukasz Władysiuk - nauczycie I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
11. Agnieszka Zera-Gwara - wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce.

Medal Komisji Edukacji Narodowej:

1. Zofia Borgieł - nauczyciel Szkoły Podstawowa nr 2 w Ostrołęce,
2. Robert Chorowicz - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
3. Aneta Ciechowicz - nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
4. Agnieszka Czartoryska-Łuba - wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce,
5. Aneta Barbara Dąbkowska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce,
6. Renisław Dmochowski - wicedyrektor Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
7. Katarzyna Rozalia Domian - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
8. Iwona Gawrych - nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
9. Bogumiła Glinka - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce,
10. Grażyna Jabłonowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce,
11. Jarosław Justowicz - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce,
12. Teresa Nalewajk - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce,
13. Jolanta Lucyna Parzychowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce,
14. Barbara Prusaczyk - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
15. Krystyna Rozwadowska - nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
16. Beata Sadowska - nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
17. Aldona Irena Skała - nauczyciel Zespołu Szkół nr 5 w Ostrołęce,
18. Janina Szymańska - nauczyciel Gimnazjum w Nowej Wsi,
19. Krystyna Katarzyn Załęska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce,
20. Dorota Zaniewska - nauczyciel Zespołu Szkół w Lelisie,
21. Danuta Zienkiewicz - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce.

Nagrody Ministra Edukacji Narodowej:

1. Henryk Gadomski - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
2. Alina Kazimiera Jabłonowska - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce,

Nagrody Mazowieckiego Kuratora Oświaty:

1. Marek Wółkowski - dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Ostrołęce

REKLAMA
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1