2017-05-12T12:05:11+02:00 eOstroleka.pl
Polska,

Nie chciał poczęstować wiśniówką, więc został pobity

REKLAMA
REKLAMA
0
1
0

Policjanci z Rembertowa o zdarzeniu dowiedzieli się od lekarzy ze szpitala. Tam trafił pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami głowy i twarzy. Stróże prawa krok po kroku ustalali, co się stało i kto za to odpowiada. Jak wskazują zgromadzone materiały zatrzymany 29-letni Kamil O. najprawdopodobniej dopuścił się rozboju - dotkliwie pobił swoja ofiarę i ukradł butelkę wiśniówki, którą pokrzywdzony nie chciał go poczęstować. Podejrzany usłyszał zarzut i został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z komisariatu w Rembertowie otrzymali informację ze szpitala w Wawrze, że leży tam dotkliwie pobity mężczyzna. Poszkodowany posiadał obrażenia głowy, złamania żuchwy, kości twarzoczaszki i oczodołów. Mężczyzna do szpitala został przywieziony z okolic przystanku na terenie Rembertowa.

Kryminalni z komisariatu przy ulicy Plutonowych od razu zajęli się sprawą. Pokrzywdzony początkowo nie mógł zostać przesłuchany, a potem też niewiele informacji był w stanie przekazać. Funkcjonariusze działali operacyjnie, próbowali dotrzeć do zapisów monitoringów, świadków, szukali każdej informacji, która pomogłaby im ustalić okoliczności zdarzenia i ewentualnego sprawcę.

Szczegółowe ustalenia i sprawdzenia pozwoliły odtworzyć prawdopodobny przebieg całej historii. Okazało się, że doszło do rozboju. Dwóch mężczyzn, którzy wcześniej się nie znali, spotkało się w nocy przy sklepie z alkoholem. Jeden, który potem stał się pokrzywdzonym, kupił nalewkę wiśniową, drugi przyszedł rzekomo po papierosy, ale jak zobaczył alkohol koniecznie chciał, by mężczyzna go poczęstował. Ten raz się zgodził, ale kiedy przysłowiowy „jeden łyk” nie wystarczył, odmówił kolejnego. Wtedy też najprawdopodobniej napastnik zdenerwowal się i dotkliwie pobił swoją ofiarę, po czym ukradł nalewkę i sam ją dokończył.

Policjanci dotarli do podejrzewanego, 29-letniego Kamil O. został zatrzymany. Zgromadzone dowody dały podstawy do przedstawienia mu w prokuraturze zarzutu dokonania rozboju i zastosowania przez sąd tymczasowego aresztowania.

Źródło: policja.waw.pl
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1  2
×