eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nie żyje młody mężczyzna, który uległ wypadkowi na budowie bloku OTBS

REKLAMA
zdjecie 5044
fot. J. Pychfot. J. Pych
REKLAMA
zdjecie 5044
29-letni mieszkaniec gminy Goworowo, który spadł z rusztowania na budowie bloku OTBS przy alei Jana Pawła II. Do wypadku doszło w środę 14 września.

Mężczyzna jeszcze tego samego dnia został w stanie ciężkim przetransportowany helikopterem do jednego z warszawskich szpitali. Niestety, lekarzom nie udało się uratować 29-latka. Mężczyzna zmarł nie odzyskawszy przytomności.

- Cały czas prowadzone są czynności, które mają na celu wyjaśnienia tego nieszczęśliwego zdarzenia - powiedział nam Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce. .

Według wstępnych ustaleń mężczyzna spadł z wysokości około 2,5 metra uderzając głową o betonowy taras. Na miejscu wykonano oględziny. Postępowanie w sprawie mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności zdarzenia prowadzą policjanci wydziału kryminalnego.

Według informacji, do jakich udało nam się dotrzeć, mężczyzna który uległ wypadkowi, nie był zatrudniony w firmie wykonującej prace.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×