eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

(Nie)trzeźwy poranek w Ostrołęce i powiecie. Kierowcy za nic mają bezpieczeństwo innych

REKLAMA
zdjecie 6507
zdjecie 6507
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA

(Nie)trzeźwy poranek na lokalnych drogach. Policyjna akcja wymierzona w niebezpiecznych kierowców poskutkowała zatrzymaniem 7 osób, które za nic mają bezpieczeństwo innych użytkowników dróg, w tym m.in. pieszych i rowerzystów.

W ramach cyklicznych działań wymierzonych w nietrzeźwych kierowców policjanci z Ostrołęki udaremnili dalszą jazdę siedmiu osobom, które wsiadły za kierownicę pod wpływem alkoholu. Każdy z zatrzymanych kierowców stracił już prawo jazdy, niebawem będzie też odpowiadał przed sądem.

Przypominamy, że celem akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg niebezpiecznych kierowców, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Mundurowi w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych przeprowadzają na terenie naszego miasta i powiatu kontrole trzeźwości kierowców. A wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Kierowcy powinni pamiętać także, że nawet pomimo dłuższego upływu czasu od zakończenia spożywania alkoholu w ich organizmach może znajdować się niedozwolona jego dawka.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Podobne działania będą kontynuowane w przyszłości.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21  22 dk23 dk24
 25  26  27  28  29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×