eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Niezwykli goście w Ostrołęce. Stadko sarenek przy al. Jana Pawła II [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7380
REKLAMA
zdjecie 7380
Posłuchaj

Natura nie przestaje nas zaskakiwać, nawet w samym sercu miejskiej infrastruktury. Jeden z naszych czytelników uwiecznił wyjątkowe nagranie – liczne stadko sarenek, które postanowiło urządzić sobie spacer w okolicach al. Jana Pawła II w Ostrołęce.

Choć widok dzikich zwierząt w tej części miasta nie jest niczym nadzyczajnym, za każdym razem robi ogromne wrażenie. Przypominamy jednak kierowcom o zachowaniu szczególnej ostrożności w tym rejonie, zwłaszcza po zmroku – te piękne zwierzęta potrafią być bardzo nieprzewidywalne przy drodze.

Widzieliście je dzisiaj? A może udało Wam się spotkać innych "dzikich sąsiadów" w naszym mieście? Dajcie znać w komentarzach! 

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×