eOstroleka.pl
Region,

Ninja Warrior: Maria Pisarek i Aleksander Waszkiewicz zmierzyli się z torem!

REKLAMA
zdjecie 5871
zdjecie 5871
fot. Ninja Warrior Polskafot. Ninja Warrior Polska
REKLAMA

W najnowszym odcinku programu Ninja Warrior Polska wzięli udział pochodzący z naszego regionu Maria Pisarek oraz Aleksander Waszkiewicz. To kolejni śmiałkowie, którzy zdecydowali się zmierzyć z torem - oboje nie pierwszy raz.

Emitowany w Polsacie "Ninja Warrior" to program dla prawdziwych twardzieli. Uczestnicy mierzą się z torem przeszkód, który jest naprawdę wymagający i wymaga wielkiej sprawności. Na torze eliminacyjnym znów zobaczyliśmy reprezentantów naszego regionu.

Pochodząca z Myszyńca Maria Pisarek oraz pochodzący z Ostrołęki Aleksander Waszkiewicz już kiedyś mieli okazję zmierzyć się z torem Ninja Warrior. Jak widać, ta adrenalina uzależnia, bo spróbowali kolejny raz!

Marię i Aleksandra zobaczyliśmy w akcji podczas programu, który wyemitowano 4 kwietnia 2023 r.

Maria Pisarek w brawurowy sposób pokonała trzy przeszkody, dopiero na tzw. ringach zabrakło jej sił i wpadła do basenu. To bardzo trudna przeszkoda, szczególnie dla pań, bo jej pokonanie wymaga wielkiej siły fizycznej. Tak czy inaczej, występ można uznać za udany. Furorę, oprócz oczywiście udanego pokonywania przeszkód, zrobił... strój Marii.

Na torze zobaczyć można było też pochodzącego z Ostrołęki Aleksandra Waszkiewicza. On również nie po raz pierwszy wystartował w tym programie. Tym razem swój start zakończył na torze eliminacyjnym.

W ostatnim czasie w Ninja Warrior mogliśmy oglądać wielu lokalnych zawodników: był strażak z Tobolic Rafał Golan czy sportowe małżeństwo Ostrowskich z Lelisa. Jak widać, śmiałków u nas pod dostatkiem! Może więc tor Ninja Warrior, zamiast w Gliwicach, powinien być... na Kurpiach?

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×