eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nowa praca Bogdana Piątkowskiego. Były dyrektor OCK jest specjalistą ds. komunikacji

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
Bogdan Piątkowski i były prezydent Ostrołęki Janusz KotowskiBogdan Piątkowski i były prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski
REKLAMA

Były dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury Bogdan Piątkowski znalazł już nową pracę. Został  specjalistą ds. komunikacji w Elektrowni Ostrołęka.

O jego nowej posadzie dowiedzieliśmy się dziś, gdy wysłał do mediów zaproszenie na śniadanie prasowe, jakie odbędzie się w najbliższy piątek. Mamy się wtedy dowiedzieć więcej o postępach w budowie elektrowni Ostrołęka C.

Bogdan Piątkowski to wieloletni dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury. Pracę w OCK stracił 23 listopada 2018 roku, czyli dzień po objęciu urzędu przez prezydenta Łukasza Kulika. "Gazeta Polska Codziennie" napisała, że mógł być to odwet za niewyświetlanie filmu "Kler" w Kinie Jantar. Temat tego filmu zdominował medialne doniesienia w trakcie poprzedniej kampanii wyborczej.

Poza prawnym wyjaśnieniem, prezydent Kulik nie wyjaśnił powodów odwołania Piątkowskiego. Pisaliśmy o tym w naszym serwisie.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że zatrudnienie w szeregach koncernu Energa znalazl były dyrektor MZOSTiIT – Robert Juchniewicz, a wiceprezesem zarządu Energa Serwis została była skarbnik Ewa Waszkiewicz-Sznyter. Krótko po wyborach posadę w Enerdze znalazł także były wiceprezydent Grzegorz Płocha. Specjalnie dla niego utworzono nowy departament i powierzono mu funkcję dyrektora. Został on jednak po kilku tygodniach zwolniony, a departament przestał istnieć.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×