eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Nowa Wieś Wschodnia: Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4152
Nowa Wieś Wschodnia: Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala fot. eOstrołękaNowa Wieś Wschodnia: Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala fot. eOstrołęka
REKLAMA
zdjecie 4152
 W Nowej Wsi Wschodniej, około godziny 14:00 doszło do wypadku. Z niewiadomych jak dotąd przyczyn kierowca samochodu marki audi, obywatel Litwy, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

W usuwaniu skutków wypadku i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia udział braly 2 zastępy straży pożarnej. Kierowca osobowego audi trafił do szpitala.

Przyczynę wypadku wyjaśniają ostrołęccy policjanci.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×