2016-11-19T12:51:35+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nowi zastępcy komendanta ostrołęckiej policji [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP Ostrołękafot. KMP Ostrołęka
REKLAMA

W Ostrołęce odbyła się uroczystość powołania na stanowiska pierwszego zastępcy oraz zastępcy komendanta miejskiego policji. Rozkazy o mianowaniu wręczył komendant wojewódzki policji insp. Tomasz Michułka w obecności ostrołęckiego komendanta mł. insp. Rafała Kubickiego.

Podczas uroczystości komendant wojewódzki policji insp. Tomasz Michułka, w obecności komendanta miejskiego policji w Ostrołęce mł. insp. Rafała Kubickiego wręczył nadkom. Krzysztofowi Szymańskiemu rozkaz o powołaniu na stanowisko pierwszego zastępcy komendanta miejskiego policji w Ostrołęce, który od dziś oficjalnie będzie nadzorował pion kryminalny. Z kolei nowym zastępcą komendanta miejskiego policji w Ostrołęce odpowiadającego za pion prewencji został podkom. Andrzej Dziadak.

zdjecie 300
W uroczystym wprowadzeniu wzięli także udział poseł na Sejm RP Arkadiusz Czartoryski, starosta powiatu ostrołęckiego Stanisław Kubeł, wiceprezydent Ostrołęki Grzegorz Płocha, kierownictwo Prokuratury Okręgowej i Rejonowej w Ostrołęce, komendanci i dyrektorzy zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz przedstawiciele administracji publicznej i samorządu terytorialnego.  Podczas uroczystości komendant wojewódzki policji insp. Tomasz Michułka w towarzystwie posła Arkadiusza Czartoryskiego i szefa ostrołęckich policjantów mł. insp. Rafała Kubickiego wręczył także odznaczenia i medale resortowe nadane, m.in. przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

- Całej uroczystości towarzyszył sztandar Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce oraz policjanci i pracownicy ostrołęckiej komendy i posterunków policji. Gratulacje były połączone jednocześnie z życzeniami kontynuacji bardzo dobrej pracy na nowych stanowiskach - informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.


REKLAMA
fot. KMP Ostrołękafot. KMP Ostrołęka
fot. KMP Ostrołękafot. KMP Ostrołęka
fot. KMP Ostrołękafot. KMP Ostrołęka
fot. KMP Ostrołękafot. KMP Ostrołęka

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 707
Kalendarz imprez
wrzesień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30  1
×