2016-11-19T12:51:35+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nowi zastępcy komendanta ostrołęckiej policji [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP Ostrołęka
REKLAMA
5
0
0

W Ostrołęce odbyła się uroczystość powołania na stanowiska pierwszego zastępcy oraz zastępcy komendanta miejskiego policji. Rozkazy o mianowaniu wręczył komendant wojewódzki policji insp. Tomasz Michułka w obecności ostrołęckiego komendanta mł. insp. Rafała Kubickiego.

Podczas uroczystości komendant wojewódzki policji insp. Tomasz Michułka, w obecności komendanta miejskiego policji w Ostrołęce mł. insp. Rafała Kubickiego wręczył nadkom. Krzysztofowi Szymańskiemu rozkaz o powołaniu na stanowisko pierwszego zastępcy komendanta miejskiego policji w Ostrołęce, który od dziś oficjalnie będzie nadzorował pion kryminalny. Z kolei nowym zastępcą komendanta miejskiego policji w Ostrołęce odpowiadającego za pion prewencji został podkom. Andrzej Dziadak.

W uroczystym wprowadzeniu wzięli także udział poseł na Sejm RP Arkadiusz Czartoryski, starosta powiatu ostrołęckiego Stanisław Kubeł, wiceprezydent Ostrołęki Grzegorz Płocha, kierownictwo Prokuratury Okręgowej i Rejonowej w Ostrołęce, komendanci i dyrektorzy zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz przedstawiciele administracji publicznej i samorządu terytorialnego.  Podczas uroczystości komendant wojewódzki policji insp. Tomasz Michułka w towarzystwie posła Arkadiusza Czartoryskiego i szefa ostrołęckich policjantów mł. insp. Rafała Kubickiego wręczył także odznaczenia i medale resortowe nadane, m.in. przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

- Całej uroczystości towarzyszył sztandar Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce oraz policjanci i pracownicy ostrołęckiej komendy i posterunków policji. Gratulacje były połączone jednocześnie z życzeniami kontynuacji bardzo dobrej pracy na nowych stanowiskach - informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.


REKLAMA
fot. KMP Ostrołęka
fot. KMP Ostrołęka
fot. KMP Ostrołęka
fot. KMP Ostrołęka

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
 24 25 26 27 28 29 30
 31  1  2  3  4  5  6