eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nowość: rusza Ostrołęcka Wiosna Teatralna

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
REKLAMA
zdjecie 4508
Posłuchaj
Ostrołęckie Centrum Kultury przygotowało nową propozycję kulturalną dla mieszkańców Ostrołęcką Wiosnę Teatralną. Będzie to nowy cykl trwający od marca do maja 2022 r.

Planujemy zaprezentować na scenie Ostrołęckiego Centrum Kultury kilka spektakli teatralnych, co będzie realizacją pomysłu z czasów "przedpandemicznych". Zamiarem naszym było wprowadzenie do oferty takich wydarzeń, na które ostrołęczanie czekali, jednak realizację tych planów zmuszeni byliśmy przełożyć na inny termin. Dzisiaj, kiedy nauczyliśmy się żyć i pracować w tych, jakże innych, trudnych czasach, włączamy światła sceny i czekamy na Państwa.

- informuje Tadeusz Wiśniewski, dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Inauguracja zaplanowana jest na 25 marca. Ostrołęcką Wiosnę Teatralną rozpocznie spektakl "Niebezpieczna gra" z udziałem Marii Seweryn i Mirosława Zbrojewicza. Cykl teatralny zakończymy 16 maja spektaklem "Niemy kelner", w którym wystąpią Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski.

Co jeszcze będziecie mogli zobaczyć w kwietniu? Dowiecie się śledząc program na stronie Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×