eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Obława zakończona zatrzymaniem. Agresywna kobieta skończyła w kajdankach!

REKLAMA
zdjecie 3179
zdjecie 3179
REKLAMA

Ostrołęccy policjanci wczoraj po południu przeprowadzili obławę na kierującą samochodem osobowym, której styl jazdy wskazywał, że może być ona pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Próba zatrzymania auta w Ostrołęce nie powiodła się, ale policja poradziła sobie z problemem. 26-latkę zatrzymano w Zabrodziu.

Jak udało nam się ustalić, kierująca autem osobowym jechała od strony Dylewa do Ostrołęki, kiedy to jej styl jazdy wzbudził podejrzenia innych kierowców. Auto miało być też w kiepskim stanie technicznym - z przebitymi oponami. Dlatego powiadomiono policję, a funkcjonariusze z Ostrołęki przystąpili do działań.

Kobiety przez jakiś czas nie udało się zatrzymać i dość nieoczekiwanie znalazła się ona... w Ostrołęce. Jak informuje nas jeden z czytelników, kobietę próbowano zatrzymać na rondzie księcia Siemowita III. Patrol pilnujący wjazdu na most, złożony ze strażnika miejskiego i strażaka, nie zdołał jednak powstrzymać kierującej i odjechała ona w stronę Kadzidła. Dość szybko podążył za nią jednak patrol policji i udało się ją ująć kilka kilometrów za miastem.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Zabrodziu. Kobieta... stanęła na środku drogi. Na miejsce pojechali policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego i ruchu drogowego, którzy potwierdzili zdarzenie. Na środku drogi krajowej stał vw, a w nim bardzo agresywna kobieta, która nie reagowała na polecenia policjantów dotyczące otwarcia drzwi.

Agresywna kobieta cały czas używała słów wulgarnych i zachowywała się bardzo nerwowo, wyzywając wszystkich dookoła. Mundurowi rozpoznali w niej 26-letnią mieszkankę powiatu ostrołęckiego, ponieważ na początku tego miesiąca ta sama osoba zdemolowała dom na terenie gm. Olszewo-Borki. Wobec zachowania kobiety i powodowania zagrożenia w ruchu drogowym przez stojące na środku drogi krajowej jej auto policjanci wybili szybę w aucie i zmuszeni zostali do użycia środków przymusu bezpośredniego. Od kobiety wyczuwalna była silna woń alkoholu.

Pomimo założonych kajdanek kobieta w dalszym ciągu była agresywna, nie zmieniła swojego zachowania również w trakcie badania lekarskiego. Odmówiła także badania alkomatem, dlatego została od niej pobrana krew do badań za zawartość alkoholu i narkotyków. Została osadzona w policyjnym areszcie i niebawem odpowie ona za swoje zachowanie przed sądem.

Więcej o: policja, kierowca, auto

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×