Ostrów Mazowiecka: Weekend w policyjnych statystykach

Miniony weekend w powiecie ostrowskim minął bez tragicznych wypadków na drodze. Policjanci odnotowali 9 niegroźnych kolizji. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali dwóch kierujących jadących „na podwójnym gazie”.
W sobotnie popołudnie policjanci w Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali w Rostkach Wielkich kierującego seatem. Badanie stanu trzeźwości 36-latka z województwa łódzkiego wykazało w jego organizmie 0,2 promila. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.
Natomiast w niedzielę również po południu w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Broniewskiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierującą mazdą. 49-letnia ostrowianka również została poddana badaniu na stan trzeźwości, urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta nie miała niezbędnych podczas kontroli drogowej dokumentów.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również

Policja będzie walczyć z nocnymi rajdowcami. Powstała specjalna grupa
![Wypadek w Wyszkowie. Poszkodowane trzy osoby [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/298-65420.jpg)
Wypadek w Wyszkowie. Poszkodowane trzy osoby [ZDJĘCIA]

Ostrołęczanin „nabity w butelkę” przy zakupach on-line

Znaleziono rower. Poszukiwany właściciel
![W lesie znaleziono skład amunicji z II wojny światowej [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/286-65380.jpg)
W lesie znaleziono skład amunicji z II wojny światowej [ZDJĘCIA]

Potrącenie rowerzysty z powiatu ostrołęckiego. Policja szuka świadków wypadku
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
30 | ![]() |
2 | 3 | ![]() |
![]() |
![]() |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ![]() |
13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |