eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Olszewo-Borki: Akcja profilaktyczna „Nie zapomnij o drugim śniadaniu”

REKLAMA
zdjecie 4152
fot. olszewo-borki.pl fot. olszewo-borki.pl
REKLAMA
zdjecie 4152
W środę, 30 października, w szkołach podstawowych gminy Olszewo-Borki zrealizowana została akcja społeczna pn. „Nie zapomnij o drugim śniadaniu”.

Drugie śniadanie jest bardzo ważne dla najmłodszych, by prawidłowo się rozwijały i aktywnie uczestniczyły w lekcji. Przedsięwzięcie miało na celu wyposażenie uczniów klas pierwszych szkół podstawowych w pudełko na drugie śniadanie.

Kolorowe pudełeczka oraz słodka niespodzianka zostały rozdane, między innymi, przez wójta gminy Olszewo-Borki - Krzysztofa Szewczyka.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×