eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Oni będą odpowiedzialni za kampanię PiS-u w wyborach samorządowych

REKLAMA
fot. facebook.pl/Daniel Milewskifot. facebook.pl/Daniel Milewski
REKLAMA

Mamątow, Czartoryski, Stachacz, Makowiecki, Dobkowski, Skowroński, Szymańska, Giers, Liżewski i Kamiński – oto osoby, które odpowiedzialne będą za kampanię wyborczą Prawa i Sprawiedliwości w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Ostrołęce, powiecie ostrołęckim i makowskim.

W ubiegłym tygodniu lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości dokonały wyboru osób, które koordynować będą działania związane z kampanią w wyborach samorządowych zaplanowanych na jesień 2018 roku. Przypomnijmy, że w okręgu siedlecko-ostrołęckim kampanią PiS-u pokieruje poseł Daniel Milewski. To jemu właśnie podlegały będą lokalne komitety.

Na czele komitetu obejmującego swoim zasięgiem miasto Ostrołęka stanął Robert Mamątow, przewodniczący komitetu okręgowego. Rolę koordynatora kampanii wyborczej w Ostrołęce powierzono Radosławowi Stachaczowi a w skład komitetu weszli ponadto Grzegorz Makowiecki, Jerzy Grabowski i Wojciech Dobkowski.

Na czele komitetu koordynującego działania w powiatach ostrołęckim i makowskim stanął Arkadiusz Czartoryski, który także pełnił będzie nadzór nad pracami programowymi. Koordynatorem w tej grupie została Ewa Szymańska, wspierać ją będą Michał Giers, Cezary Liżewski i Stanisław Kamiński.

- W Ostrołęce i powiecie PiS świetnie sobie radzi jeśli chodzi o wybory. Trudno nie docenić i nie wykorzystać bagażu doświadczeń zdobytego dotychczas przez funkcjonujących w samorządzie działaczy. Powiewem świeżości i nowym spojrzeniem na całokształt działań a zarazem łącznikiem pomiędzy mną i lokalnym komitetem będzie Michał Skowroński,  – powiedział nam poseł Daniel Milewski.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12  13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×