eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostatni dzwonek w ZSZ nr 4 w Ostrołęce. Koniec roku szkolnego [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4152
REKLAMA
zdjecie 4152
Posłuchaj

W Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce uroczyście zakończono rok szkolny 2025/2026. Uroczystość odbyła się na dziedzińcu szkoły, a jej ważnym punktem było wręczenie nagród najlepszym uczniom.

Podczas wydarzenia wyróżniono uczniów, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki. To dla nich szczególny moment oraz docenienie całorocznej pracy, zaangażowania i wytrwałości.

Najlepszym uczniom gratulowała dyrektor szkoły Barbara Stepnowska. Słowa uznania skierowane do wyróżnionych to nie tylko nagroda za dotychczasowe osiągnięcia, ale również motywacja do dalszego rozwoju oraz zdobywania wiedzy.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań oraz radości z nadchodzących wakacji. Dla uczniów oznacza ono zasłużony odpoczynek po miesiącach nauki, a dla najlepszych - satysfakcję z osiągniętych wyników w nauce.

Wszystkim uczniom Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce życzymy udanych oraz bezpiecznych wakacji, a także powrotu do szkoły we wrześniu z nową energią i zapałem do nauki.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×