W Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce uroczyście zakończono rok szkolny 2025/2026. Uroczystość odbyła się na dziedzińcu szkoły, a jej ważnym punktem było wręczenie nagród najlepszym uczniom.
Podczas wydarzenia wyróżniono uczniów, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki. To dla nich szczególny moment oraz docenienie całorocznej pracy, zaangażowania i wytrwałości.
Najlepszym uczniom gratulowała dyrektor szkoły Barbara Stepnowska. Słowa uznania skierowane do wyróżnionych to nie tylko nagroda za dotychczasowe osiągnięcia, ale również motywacja do dalszego rozwoju oraz zdobywania wiedzy.
Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań oraz radości z nadchodzących wakacji. Dla uczniów oznacza ono zasłużony odpoczynek po miesiącach nauki, a dla najlepszych - satysfakcję z osiągniętych wyników w nauce.
Wszystkim uczniom Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce życzymy udanych oraz bezpiecznych wakacji, a także powrotu do szkoły we wrześniu z nową energią i zapałem do nauki.




![Wakacje czas zacząć! Tak zakończono rok szkolny w ZSZ nr 1 [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/img_4598.jpg)

![Oficjalnie rozpoczęły się wakacje! Uroczyste zakończenie roku szkolnego w SP Nr 3 w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/cd8ff14b-aa35-4675-b0e0-0d6eb320525b.png)
![Zakończenie roku szkolnego w SP nr 1 w Ostrołęce. Z wyjątkowym akcentem [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/img_4349.jpg)
1
8