2015-06-24T12:52:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęccy uczniowie nagrodzeni podczas Samorządowej Gali Uczniowskiej [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA

W środę 24 czerwca w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się Samorządowa Gala Uczniowska, podczas której nagrodzeni zostali najzdolniejsi uczniowie z ostrołęckich szkół. Prezydent Janusz Kotowski przyznał dwie nagrody specjalne, a oprócz tego wyróżniono uczniów w kategoriach: najwyższa średnia, talent i sport.

Nagrody specjalne prezydenta miasta Ostrołęki otrzymali Daniel Gutowski - uczeń trzeciej klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce za zdobycie w roku szkolnym 2014/2015 tytułu laureata w XLI  Olimpiadzie Wiedzy Technicznej oraz Szymon Stolarczyk - uczeń pierwszej klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce za zdobycie w roku szkolnym 2014/2015 tytułu laureata w LXVI Olimpiadzie  Matematycznej oraz zakwalifikowanie się do Środkowoeuropejskiej Olimpiady Matematycznej w miejscowości Koper w Słowenii.

Prezentujemy listę pozostałych nagrodzonych podczas gali, jednocześnie gratulując im wybitnych osiągnięć.

Kategoria - NAJWYŻSZA ŚREDNIA

Szkoły podstawowe: Maria Nosek, Wiktor Dawid, Kinga Skowrońska, Zuzanna Zając, Aleksandra Krawczyk, Adrian Łaszczewski, Kinga Morawska, Izabela Duszak, Mateusz Damięcki, Natalia Rudzik, Michał Kilimon i Tymoteusz Kabacik.

Gimnazja: Franciszek Szarwacki, Hubert Daniszewski, Patryk Nakielny, Natalia Sobocińska, Gabriela Lewandowska, Jakub Dąbkowski, Kinga Gawrych, Weronika Chaberek.

Szkoły ponadgimnazjalne: Klaudia Jadczak, Karolina Pędzich, Gabriela Leszka, Karolina Plona, Paweł Polkowski, Katarzyna Borucka, Milena Dobkowska, Martyna Jędrzejczyk, Natalia Przekota, Przemysław Deptuła i Krzysztof Krasowski.

Kategoria - TALENT

Szkoły podstawowe: Grzegorz Ołdak, Martyna Gawrych, Julia Dąbrowska, Mateusz Klimaszewski, Julia Lenkiewicz, Sylwia Lenis, Maria Murawska, Wiktoria Grabowska, Franciszek Dawidczyk, Natalia Rudzik, Patrycja Krukowska, Patryk Żubrowski.

Gimnazja: Konrad Bagiński, Marta Nadrowska, Natalia Bednarczyk, Natalia Sobocińska, Michał Murawski, Jakub Zyśk, Marta Gontarz, Julia Kobrzyńska, Paweł Bastek.

Szkoły ponadgimnazjalne: Aleksandra Mieszała, Arkadiusz Chojnowski, Aleksandra Olszewska, Leszek Chorążewicz, Mateusz Pichal, Anna Larenta, Martyna Jędrzejczyk, Sylwia Milewska, Karolina Orłowska, Natalia Kędzierska.

Kategoria - SPORT

Szkoły podstawowe: Wiktor Dmochowski, Wiktoria Lipka, Natalia Gorzelany, Hubert Tusiński, Gabriela Lendzioszek, Aleksander Juchniewicz, Tomasz Szczepkowski, Weronika Kraska.

Gimnazja: Dorota Śnietka, Dominika Ostrowska, Dawid Świercz, Wiktoria Orzoł, Hubert Nakielski, Maria Gawrych, Paweł Gadomski, Patryk Gutowski.

Szkoły ponadgimnazjalne: Rafał Nasiadka, Łukasz Demby, Aleksander Krajanowski, Paweł Zyśk, Kamil Łyszkowski, Aleksandra Grzyb, Adrian Koźliczak, Marek Balcerak, Paulina Lenkiewicz, Radosław Mateusiak.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  1  2  3  4