eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęcka Scena Autorska bawi "Pierwszą lepszą" [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 8404
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 8404

W piątek, 23 lutego, w Klubie Oczko w Ostrołęce zaprezentowało spektakl "Pierwsza lepsza" w wykonaniu Ostrołęckiej Sceny Autorskiej. Adaptacja znanej komedii Aleksandra Fredry w reżyserii Wojciecha Kraszewskiego dostarczyła publiczności sporej dawki humoru i refleksji.

"Pierwsza lepsza" opowiada historię Albina, młodego szlachcica znudzonego wesołym życiem. Zakłada się z kolegami, że ożeni się z pierwszą kobietą, jaką spotka w parku. Pech chciał, że tą "pierwszą lepszą" okazuje się być uboga wieśniaczka, Marianna.

Spektakl Ostrołęckiej Sceny Autorskiej bawił od pierwszych minut. Młodzi aktorzy z dużą energią i humorem wcielili się w swoje role, a reżyser zadbał o dynamiczną akcję i dopracowaną scenografię. Szczególnie wyróżniała się Wiktoria Drężewska, która brawurowo zagrała swoją rolę.

"Pierwsza lepsza" to nie tylko zabawna historia o miłosnych perypetiach. Spektakl skłania również do refleksji nad wartościami takimi jak miłość, honor i odpowiedzialność. Reżyser Wojciech Kraszewski umiejętnie wydobył te wątki z komedii Fredry, nie tracąc przy tym jej humorystycznego charakteru.

Publiczność zgromadzona w Klubie Oczko bawiła się doskonale. Spektakl nagrodzono gromkimi brawami, a aktorzy otrzymali zasłużone owacje na stojąco.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26  27 dk28
 29  30 dk31  1  2  3  4
×