eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęczanin podejrzany o kradzieże i oszustwa zatrzymany

REKLAMA
zdjecie 5328
zdjecie 5328
fot. eOstroleka.pl fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5328
W czwartek policjanci wydziału patrolowego na ul. Korczak w Ostrołęce zatrzymali poszukiwanego przez ostrołęcką prokuraturę rejonową 27-letniego mieszkańca naszego miasta.

Mężczyzna poszukiwany był także przez policjantów wydziału dw. przestępczości przeciwko mieniu. W wyniku prowadzonych postępowań ustalili oni, że ostrołęczanin jest głównym podejrzany o kradzież i oszustwa na terenie Ostrołęki. Chodzi m.in. o takie oszustwa jak proponowanie mieszkańcom miasta po promocyjnych cenach laptopa czy paliwa. Po otrzymaniu pieniędzy mężczyzna znikał. Ponadto prowadzone jest także postępowanie w związku z kradzieżą telefonu komórkowego na ternie jednego z ostrołęckich gimnazjów.

Zatrzymany został przesłuchany. Składając obszerne wyjaśnienia, przyznał się do zarzucanych czynów. Postępowanie w powyższej sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczości przeciwko mieniu.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×