Ostrołęka: „Matematyczny spacer ścieżkami przyrody” w SOS-W [ZDJĘCIA]
fot. SOS-W w OstrołęceDo udziału w zorganizowanej w tym roku już po raz siódmy edycji konkursu o tematyce matematyczno-przyrodniczej zaproszono m.in. reprezentacje ze szkół w Lubiejewie, Długoborzu, Makowie Mazowieckim czy Pułtusku.
Gimnazjaliści zmagali się z wiedzą z zakresu matematyki i nauk przyrodniczych. W tym roku hasłem przewodnim konkursu była ekologia. Poziom wiedzy i umiejętności uczniów był wyrównany, minimalną ilością punktów zwyciężyli gospodarze. Organizatorami konkursu były Agnieszka Zalewska, Żaneta Olszewska i Marzena Rawa- Kotowska.
Honorowy Patronat nad konkursem objął prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowski, który wraz z przewodniczącym Rady Miasta ufundowali nagrody dla zwycięzców i uczestników konkursowych zmagań.



Zobacz również
Ostrołęka wspiera protest rodziców dzieci niepełnosprawnych [ZDJĘCIA]
OSM: Zabawa choinkowa dla dzieci z SOS-W [ZDJĘCIA]
Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w SOS-W [ZDJĘCIA]
Święto Niepodległości w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym [ZDJĘCIA]
Uczniowie SOS-W i VI edycja akcji „Pola Nadziei” [ZDJĘCIA]
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 | 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 | 14 | 15 |
16 |
17 |
18 | 19 |
20 | 21 |
22 | 23 |
24 |
25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |




2
3
8