eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Dla „szpanu” wyszedł z domu przez okno. Spadł z pierwszego piętra

REKLAMA
zdjecie 2480
fot. archiwum eOstroleka.plfot. archiwum eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 2480
34-letni Ostrołęczanin chcąc zaimponować swoim kolegom wyszedł z domu przez okno. Schodząc po rynnie zeskoczył z wysokości pierwszego piętra.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 13:30. Oficer dyżury ostrołęckiej policji poinformowany został, że z bloku na jednym z osiedli wypadł młody mężczyzna.

- W związku ze zgłoszeniem policjanci udali się pod wskazany adres i zastali młodego mężczyznę. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna oświadczył, że dla zabawy, chcąc zaimponować kolegom postanowił wyjść z mieszkania po rynnie. Na wysokości pierwszego piętra postanowił skoczyć. Ostrołęczanin uskarżał się na ból pleców dlatego na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń ciała – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×