eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Pijany spowodował kolizję i uciekł. Schował się w piwnicy jednego z bloków

REKLAMA
zdjecie 5871
zdjecie 5871
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Wczoraj po południu przed rondem na wysokości skrzyżowania ulicy Witosa z Hallera doszło do kolizji. Sprawca zdarzenia, kierujący nissanem najechał na tył opla i uciekł. Mężczyzna został zatrzymany kilkanaście minut później. Ukrywał się w piwnicy jednego z okolicznych bloków.

Do kolizji opla i nissana doszło w środę około godziny 16:00. Na miejsce skierowano patrol z ostrołęckiej drogówki, który po przyjeździe zastał tylko jednego z jej uczestników. Około 35 – letni kierowca opla, który był na miejscu oświadczył, że w tył jego auta uderzył kierujący nissanem. Po uderzeniu kierowca nissana uciekł.

- Komunikat o oddalającym się pojeździe został przekazany do wszystkich patroli na terenie miasta i powiatu. W przyległe rejony zostali skierowani mundurowi z wydziału patrolowego. To właśnie oni już po kilkunastu minutach ustalili miejsce w którym zaparkowany był poszukiwany pojazd. W jednym z piwnic bloków zatrzymali także jego właściciela, okazał się nim około 60 – letni ostrołęczanin. Wyczuwalny od niego był alkohol, posiadał om także kluczyki od pojazdu, który brał udział w zdarzeniu. Na pojeździe widoczne były uszkodzenia pokolizyjne – mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

60 – latek został także rozpoznany jako kierujący przez uczestnika zdarzenia. Mężczyzna odmówił poddaniu się badaniu alkomatem, dlatego też została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. W związku z podejrzeniem kierowania pod wpływem alkoholu zostały mu zatrzymane prawo jazdy. Kierujący oplem był trzeźwy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×