2018-03-19T10:53:32+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Przedświąteczna zbiórka darów dla kresowiaków [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. www.ostroleka.pl
REKLAMA
1
0
0

Podobnie jak przed Bożym Narodzeniem, ostrołęczanie także i teraz, przed świętami Wielkiejnocy wzięli udział w zbiórce "Polacy Kresowym Straceńcom". Przez kilka dni do ratusza można było dostarczać żywność, chemię, książki lub przybory szkolne, które pomogą w codziennym życiu Polakom mieszkającym na Litwie.

 
Chętnych do pomagania nie brakowało. Siły połączyły firmy, stowarzyszenia, pracownicy Urzędu Miasta w Ostrołęce i osoby prywatne. Łącznie udało się przygotować blisko 50 kartonów. Każda z paczek została opisana. W piątek 16 marca  wyruszyły w drogę za wschodnią granicę.
 
Oto list wszystkich ofiarodawców: Stora Enso Poland S.A. – przygotowanie kartonów, Targor Truck Sp. z o.o. Ksiądz dr Marcin Sobiech - Koordynator Radia Nadzieja w Ostrołęce, Dyrekcja i Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych, Dyrekcja i Nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., Zenobia Nałęcz Narodowe Zjednoczenie Wojskowe, MAZOWSZE PÓŁNOCNE Koło Krasne, GRH XVI Okręgu NZW „Mazowsze Orzeł Tęcza”, Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce, Dyrekcja i Pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Ostrołęce, Dyrekcja i Pracownicy Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta w Ostrołęce, Dyrekcja i Pracownicy Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta w Ostrołęce, Dyrekcja i pracownicy Wydziału Promocji Miasta, Kultury i Sportu, Romuald Burczyk Fundacja Większe-Mniejsze, Pan Sebastian Łach, Paweł Wiktorski, Krystyna i Jerzy Grabowscy, Ewa i Jan Rzewniccy, Beata i Artur Antoszewcy, Regina i Ireneusz Sul, Maria i Piotr Wiktorscy, Agata i Grzegorz Sul.
 
 
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
maj 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
18  19  20  21  22  23  24
25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń