eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Przez najbliższe dni czeka nas pogodowy kalejdoskop

REKLAMA
zdjecie 9324
zdjecie 9324
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 9324
Po kilku typowo zimowych dniach przyszła chwilowa odwilż i jesienna aura z deszczem i silnym wiatrem a za kilka dni powrót zimy. Zobacz prognozę pogody na najbliższe dni.

Według synoptyków najbliższy tydzień będzie raczej jesienny. Przelotne opady deszczu i temperatura oscylująca w okolicach 6 stopni za dnia i spadająca do -3 w nocy nie przypadną do gustu miłośnikom zimowej aury. Pod koniec tygodnia zacznie się przejaśniać a z czasem deszczowe chmury znikną i po kilku słonecznych dniach przyjdzie ochłodzenie a wraz z nim opady śniegu i mróz.

Zanim to jednak nastąpi musimy uzbroić się w cierpliwość bowiem najbliższe upłyną głównie pod znakiem deszczu i porywistych wiatrów. Niekorzystna aura i szybko zapadający zmrok w znacznym stopniu utrudnią kierowanie pojazdami, dlatego też apelujemy o rozwagę na drogach i zdjęcie nogi z gazu. Tylko w ciągu ostatnich tygodni doszło do kilkunastu groźnych potrąceń pieszych. Dwa z wypadków zakończyły się tragicznie – w Zamościu i Sulu pod kołami osobówek zginęło dwóch mężczyzn.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6  7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12  13  14 dk15  16
dk17  18 dk19  20 dk21  22  23
dk24  25 dk26  27  28  29  30
×