eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Włamali się do altanki działkowej. Obaj sprawcy są już w policyjnym areszcie

REKLAMA
zdjecie 4023
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 4023
Dwóch nastolatków podejrzewanych o dokonanie włamania do altanki na ogródkach działkowych „Bemowo” zatrzymali funkcjonariusze ostrołęckiej policji. Jednego z nich zatrzymał na gorącym uczynku właściciel działki, drugi wpadł kilka godzin później.

- W weekend policjanci ostrołęckiej komendy otrzymali zgłoszenie dot. włamania do jednej z altanek na terenie ogródków działkowych "Bemowo". Na miejsce skierowano patrol. Pierwszy z podejrzanych został zatrzymany przez właściciela altanki. Drugi oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci mieli jednak dane osoby. Jego zatrzymanie było jedynie kwestią czasu. Ostatecznie drugi z 17 latków został zatrzymany dzisiaj przez policjantów ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu. Zatrzymany trafił do aresztu policyjnego. Sprawa jest w toku – poinformował nas st. asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×