eOstroleka.pl
Ostrołęka,

OstroMors odwołany!

REKLAMA
zdjecie 8155
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 8155

Odwołano zaplanowane na najbliższą niedzielę oficjalne otwarcie sezonu na morsowanie w Ostrołęce. Nie wiadomo czy i kiedy organizacja OstroMors będzie możliwa.

Oficjalne otwarcie sezonu ostrołęckich morsów miało odbyć się w niedzielę, 25 października. Organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu imprezy ze względu na ograniczenia wynikające z przepisów o zwalczaniu pandemii koronawirusa. Poniżej publikujemy komunikat organizatorów OstroMors.

Szanowni uczestnicy,
w związku z pandemią koronawirusa (Covid-19), biorąc odpowiedzialność za zdrowie Uczestników, Wolontariuszy i kibiców naszego wydarzenia, mając na uwadze wytyczne oraz zalecenia władz centralnych i regionalnych, podjęliśmy przykrą decyzję o przeniesieniu morsowania na bliżej nieokreślony termin.

Zostaliśmy bezsilni wobec panującej sytuacji epidemicznej. Prosimy o wyrozumiałość i wspieranie akcji Organizatorów imprez -  #wystartujępóźniej.

Sami jesteśmy sportowcami i wiemy co takie decyzje oznaczają. Niemniej jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji to jedyna słuszna decyzja. Wierzymy, że spotkamy się z Wami w wodzie jeszcze nie jeden raz!

Wasz indywidualny trening hartowania ciała "nie pójdzie na marne".

Miasto Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Morsy Ostrołęka Nieformalna GrupaWasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26  27 dk28
 29  30 dk31  1  2  3  4
×