2020-02-18T11:01:16+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Ostrowska policja już po rocznej odprawie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej
REKLAMA
1
0
0

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej podsumowała miniony rok swojej działalności. Odprawa roczna to czas weryfikacji założonych celów i zrealizowanych zadań.

W piątkowe przedpołudnie w Starej Elektrowni odbyła się odprawa roczna ostrowskich policjantów z udziałem zaproszonych przedstawicieli lokalnego samorządu, kierowników instytucji na co dzień współpracujących z ostrowską komendą, kadrą kierowniczą oraz policjantkami i policjantami.

Podczas odprawy kierownicy jednostki oraz poszczególnych wydziałów omówili realizowane w minionym roku działania i zadania, przybliżyli wyniki pracy podległych im policjantów i policjantek.

Kolejną część odprawy stanowiła prezentacja działań profilaktycznych prowadzonych przez ostrowskich policjantów skierowanych do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Odprawa była doskonałą okazją do zaprezentowania wyników konkursu na "Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019r" którym został mł. asp. Piotr Sobieski zdobywając 423 głosy - w jego imieniu nagrodę odebrał Naczelnik Wydziału Prewencji, II miejsce zdobył st. sierż. Artur Bobrowski - 166 głosy, natomiast na III pozycji uplasował się asp. Sylwester Andryszczyk z 143 głosami. Zdobywcy podium otrzymali z rąk komendanta powiatowego policji w Ostrowi Mazowieckiej m.in dyplomy. Na zakończenie odprawy starosta ostrowski, burmistrz Ostrowi Mazowieckiej oraz wójt gminy Stary Lubotyń podziękowali za współpracę oraz gratulowali osiągniętych wyników za ubiegły rok.

Po odprawie odbyła się krótka uroczystość na placu przed Starą Elektrownią. Po poświęceniu nowych aut tj. skody superb, hyundaia i30, vwt6, vw caddy oraz kia sportage przez ks. Kapelana Marka Grudę przedstawiciele lokalnych samorządów otrzymali podziękowania z rąk szefa ostrowskiej policji za przychylność i przekazanie środków na zakup nowych aut.

Zakup skody superb z videorejestratorem oraz kij sportage nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego w wysokości 50% przekazanego przez Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej, Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej, Urząd Gminy w Starym Lubotyniu, Urząd Gminy w Małkini Górnej, Urząd Gminy w Andrzejewie oraz Urząd Gminy w Zarębach Kościelnych. Pozostałe auta zostały zakupione przez Komendę Główną Policji. Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
maj 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  1  2
dk3  4  5 dk6  7  8  9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×