eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

"Państwo w Państwie" w Stepnie-Michałkach. Wkrótce w Polsacie reportaż o miejscowej strzelnicy

REKLAMA
zdjecie 9852
fot. Agnieszka Zalewska/Państwo w Państwiefot. Agnieszka Zalewska/Państwo w Państwie
REKLAMA
Posłuchaj

W programie "Państwo w Państwie" w telewizji Polsat już wkrótce zostanie wyemitowany reportaż dotyczący strzelnicy w Stepnie-Michałkach, w gminie Olszewo-Borki. Mimo upływu czasu, bo o temacie informowaliśmy już w 2019 roku, mieszkańcy wciąż boją się o swoje zdrowie i życie.

- Mieszkańcy zgodnie twierdzą, że strzelnica nie jest zabezpieczona w należyty sposób i pociski wystrzeliwane przez użytkowników opuszczają teren obiektu - podkreśla Agnieszka Zalewska z programu "Państwo w Państwie". - Mieszkańcy wsi wskazują również, że jednym z głównych problemów związanych ze strzelnicą jest ciągły hałas powstający podczas wystrzałów. Urzędnicy starostwa zlecili kontrolę, która wykazała, że normy dzienne zostały przekroczone o 22 decybele, a nocne o 16.

O strzelnicy w Stepnie-Michałkach pisaliśmy już w 2019 roku.

ZOBACZ WIĘCEJ: Niebezpieczna strzelnica w Stepnie-Michałkach. "Czy musi dojść do tragedii?" ZOBACZ WIDEO

Wówczas pokazywaliśmy m.in. filmy - świszczące kule w lesie oraz wybita auta w szybie wskazywały na niebezpieczeństwo okolicznych mieszkańców. Niestety, od tego czasu ich sytuacja nie poprawiła się. Czy pomoże interwencja "Państwa w Państwie"? Zachęcamy do oglądania kolejnych odcinków.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :
Materiał filmowy 3 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10  11  12 dk13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×