eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Pchli Targ w Ostrołęce. Mimo deszczu i zimna jest w czym wybierać na ostatniej w tym roku edycji [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9186
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 9186
Posłuchaj

To był ostatni w tym roku Pchli Targ w Ostrołęce. Mimo zimna i siąpiącego deszczu chętnych do sprzedawania i kupowania rozmaitych “szpargałów” nie brakowało.

W sobotę, 21 października odbył się ostatni w tym roku Pchli Targ organizowany przez Ostrołęcki Klub Kolekcjonera Unikat działający przy stowarzyszeniu Przyjazna Gmina. Łącznie w ramach pierwszego sezonu trwającego od kwietnia do października odbyło się siedem tego rodzaju wydarzeń. Każde z nich odwiedzały tłumy kupujących oraz wystawców. Ci ostatni ściągali do Ostrołęki również z dalekich zakątków kraju. Dla organizatorów to sygnał, by już teraz planować kolejny sezon w przyszłym roku.

A co dziś można było upolować na ostatnim w sezonie Pchlim Targu w Ostrołęce? Zobaczcie sami - z pewnością uda się znaleźć coś interesującego.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1
×