eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Performance na finał „Poligonu Teatralnego” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 5389
We wtorek, 28 maja, na finał warsztatów organizowanych przez Teatr Biuro Podróży, pod nazwą  „Poligonu Teatralnego” odbył się performance.  Wspólnie z uczestnikami zajęć, aktorami Ostrołęckiej Sceny Autorskiej zaprezentowali widowisko mające na celu „Wyprowadzenie miasta ze stanu równowagi”.

Głównymi „aktorami” widowiska były słowa, pojęcia i wyrażenia, zaczerpnięte z wielu dziedzin. Wszystkie były związane z aspektami życia codziennego.  

- Słowa, które znajdowały się na cegłach i balonach, pochodziły z sądy ulicznej którą przeprowadziliśmy – informuje Paulina Dzwoniarska, jedna z aktorek – natomiast od widza zależało, czy symbolicznie zniszczy trapiące go pojęcie, przekłuwając balon lub też odetnie go w celu uwolnienia go i podtrzymania wartości tego słowa – dodaje.    

Akcja miała pokazać, że każdy człowiek ma wpływ na swoje życie. Przede wszystkim jednak miała zwrócić uwagę na znaczenie wolności w podstawowych aspektach życia codziennego.
REKLAMA
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×